تکنیک پرفکشن ابرو چیست؟

پس از محبوبیت تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز در میان مردم و پیگمنترها در سراسر جهان، صنعت آرایش دائم صورت به سرعت به سمت گسترش تکنیک های خود پیش رفت. از آنجایی که الگوهای پیشنهادی میکروبلیدینگ فیبروز مناسب ابروی تمامی انسان ها نبود کمپانی فی دوره هایی بسیار پیشرفته تر از دوره میکروبلیدینگ فیبروز را نظیر دوره پرفکشن طراحی نمود.

الگوی ابروی پرفکشن

در این دوره ها که الگوهای پیاده شده در آن حتی مناسب ابروی مردانه است، خطوط ابرو به شکل نرم تر و کوتاهتر اجرا می شود. این روش را می توان همزمان با تکنیک شیدینگ بر روی ابرو اجرا نمود. در تکنیک پرفکشن (Perfection) بر خلاف تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز، میزان کاشت رنگ در استروکها متفاوت است. بسته به پترن انتخابی برخی استروک ها را می توان روشن و برخی را بصورت تیره اجرا نمود.

تکنیک پرفکشن مناسب چه کسانی است؟

تکنیک پرفکشن را می توان برای افرادی که جهت رویش موهای ابروان آن ها طبیعی نیست به کار برد. در گالری تصاویر تکنیک های روز جهان یا در صفحه اینستاگرام ما می توانید انواع تکنیک های پرفکشن را مشاهده نمایید. پیش نیاز دورۀ پرفکشن، دوره میکروبلیدینگ فیبروز است.

جهت دریافت خدمات و ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی و تضمینی ما با آکادمی اسرا حسینی در تماس بگیرید .
ساعت پاسخگویی 10 الی 19 به جز روزهای تعطیل

اسرا حسینی

من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم زیرا معتقدم هر پیگمنتر خوبی مدرس خوبی نیست و خوب آموزش دادن خود یک مهارت است که هر کسی آن را ندارد.

در مورد من : مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور مستر رسمی آکادمی MPT اتریش نویسنده کابردی ترین کتاب علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»  آرتیست رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز ) تکنسین رسمی نانو ریمووال با مواد فی ریمووال موسس سایت اسرا حسینی AsraHosseini.com • موسس سایت نانو ریمووال NanoRemoval.ir مدرس تمام تکنیک های روز دنیا بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توضیحات بیشتر روی اسرا حسینی کلیک کنید

مقالات مرتبط

جهت شرکت در دوره های آموزشی ما با اسرا حسینی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست