اسرا حسینی
 • موسس آموزشگاه بین المللی اسرا حسینی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور در دو رشته آرایشگری و مربیگری
 • پداگوژ ، مدیر و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • مستر رسمی طراحی آموزشی از اتریش
 • نویسنده کابردی ترین کتاب علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!» 
 • آرتیست رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز زیر نظر برانکو بابیک )
 • اولین تکنسین رسمی گروه ایرانیان در رشته نانو ریمووال با مواد فی ریمووال زیر نظر جوردی جوزف ناپونیلو 
 • موسس و مدیر چندین سایت زیبایی برتر
 • مدرس بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم سر،صورت و بدن ،هاله سازی سینه
 • دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • مهندس معمار و منتور کسب و کار MBA MARKETING
 • طراح و چهره پرداز صورت

من اسرا حسینی هستم و این لحظه دارم با شما صحبت می کنم و چیزهایی را با شما در میان میذارم که با سالهای سال در موردشان با کسی صحبت نکردم . آن روزها اصلا فکر نمی کردم که شاید روزی برسد که رؤیای من، تحول سیستم آموزشی رشتهٔ آرایش دائم باشد. داستان تحول من جدا از اتفاق تلخی که در رشته معماری برایم افتاد، با دیدن افرادی شروع شد که در همان لحظه خدمات ارائه می دادند و مشتری خود را بدرقه می‎‌نمودند. خانم ها مضطرب و نگران وارد سالن می شدند اما با لبی خندان که حاکی از احساس رضایت آنان داشت از سالن خارج می شدند. این صحنه که سریع خدمات ارائه بدهی ، پول خوبی دریافت کنی و با خوشحالی مشتری را بدرقه کنی همان چیزی که من در زندگی شخصی و معماری به دنبال آن بودم:«نشاندن لبخند بر روی لبان تک تک افرادی که برایشان خانه می ساختم.»
چرخ زمانه به شکلی چرخید که من پس‌ از رها کردن رشته معماری و کار ساخت‌ و ساز به یادگیری میکروپیگمنتیشن روی آوردم . همه عمر در ناخودآگاهم رویای چنین تجربه ای را داشتم. عاشق این بودم که فارغ از تمام دغدغه های اداری و گاها مردانه از تمامی لحظات زندگیم لذت ببرم.

شروع ناخوشایند

در این مسیر بارها برای شرکت در دوره های گران قیمت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ که توسط افراد مشهور در تهران و شهرهای دیگر برگزار می‌شد، هزینه کردم اما در آن دوره ها نه تنها چیزی نیاموختم بلکه اطلاعات نادرست زیادی را دریافت کردم که به کارگیری هر یک از آنها میتوانست پیامدهای ناگواری برای خودم و مشتریانم به همراه داشته باشد.

هر بار که در یک کلاس جدید شرکت میکردم به خودم نوید می دادم که پس از گذراندن این دوره دیگر تمامی مشکلاتی که با آن ها در کار مواجه هستم از بین می رود. پول و زمان زیادی را از دست دادم تا متوجه شدم شکاف دانشی و مهارتی عمیقی در این رشته وجود دارد که حتی پیگمنترهای خبره و مدعی هم توانایی پر کردن آن شکاف را ندارند. هزینهٔ زیادی کردم تا متوجه شدم هر پیگمنتری توانایی خوب آموزش دادن را ندارد حتی اگر در کار خود حرفه‌ای باشد.

سرخوردگی از آرایش دائم صورت

به خاطر دارم پس از گذراندن اولین دورهٔ آموزشی‌ام در حین کار با مشکل عدم رنگپذیری پوست، ریزش کامل رنگ یا تغییرات رنگی شدید مواجه می‌شدم. آنقدر خود را ناتوان و مستأصل می دیدم که در سومین میکروپیگمنتیشنم، هندپیس خود را از شدت استرس و درماندگی بر روی زمین انداختم. شدت ضربه آن‌قدر زیاد بود که هندپیسم شکست، مطمئناً حال ‌و روز آن روز من برایتان قابل ‌تصور است! بخصوص اگر آن مشتری خواهر عزیزتر از جانتان باشد!

رهاکردن میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

پس از مدتی کار خود را رها کردم اما صدایی در درونم به من نهیب می‌زد که این نتیجه، برای تو نیست و تو باید تا به بار نشستن زحماتت ادامه دهی. اگرچه در تمام مدت تلاش می‌کردم فرم ابروها متناسب با جام چهرهٔ مشتری باشد، در قرینه‌سازی بسیار دقیق عمل می‌کردم و از بهترین رنگ‌ها استفاده می‌نمودم اما نتیجه برایم چندان رضایت‌بخش نبود.
من به دنبال اثرگذاری بیشتری بودم. خدمات آرایش دائم صورت را همیشه با میکاپ و شینیون مقایسه می‌کردم و با خود می‌گفتم: «تتو، میکاپ یا شینیون نیست که مشتری بره صورت و موهاش رو بشوره و من فکر کنم هیچ اتفاقی نیفتاده! تتو رو نمیشه شست!» من می خواستم مشتری های تتوی من نیز همانند تمام مشتری های عروس من یا مشتری‌هایی که برایشان خانه ساخته بودم با پیام های محبت آمیز، گل و شیرینی از من تشکر کنند. مثل همیشه به دنبال آن لبخند رضایت بودم…

شروع دوباره میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ

هرچقدر که فراتر می رفتم بیشتر با ابعاد دیگر این رشته آشنا می شدم. اگرچه آرایش دائم صورت به بانوان این امکان را میداد در هرلحظه زیبا بوده و نگران پاک شدن آرایش صورت خود نباشند اما که کل داستان به همین‌جا و زیبایی صرف ختم نمیشد. فارغ از تمام افراط و تفریط هایی که در این صنعت وجود داشت، انجام آرایش دائم صورت با یک خطر جدی همراه بود. بارها همکاران و دوستان خود را می دیدم که از رعایت ساده ترین و پیش پا افتاده ترین موارد سر باز می زدند. یک سوأل پیش برایم پیش آمده بود که با توجه به استقبال بانوان از این صنعت، چگونه می‌توان هم پیگمنتر و هم مشتری را از شر خطرات در امان نگه داشت؟
پس ازهزینه‌های بسیار زیادی که برای خرید رنگ، دستگاه، سایر تجهیزات و کلاس‌های گران‌قیمت و بی‌محتوا کردم، دریافتم که مدیریت این موقعیتهای پرتنش تنها با یک آموزش عملی صحیح امکانپذیر است. اکنون که سال ها از حضور من در این رشته می گذرد، بزرگ ‌ترین آرزویم نیز این است: «همهٔ پیگمنترها بتوانند با آموزش علمی و عملی صحیح و بهرهگیری از تجهیزات مورد تأیید وزارت بهداشت به مشتریان خود، به صورت ایمن، خدماتی حرفه‌ای ارائه دهند.»

شرکت در دوره‌های آکادمی فی و اینا فومنکو

من در مسیر رشدم از هیچ اقدامی فروگذاری نکردم چون خودم را در برابر تمامی مردم سرزمین عزیزم ایران مسئول می دانستم. وقتی با آکادمی فی و آقای برانکو بابیک آشنا شدم بدون لحظه ای درنگ در دوره های تخصصی میکروبلیدینگ فیبروز و نانو ریمووال شرکت کردم تا شاید چیزی را که همیشه تشنه ی آن بودم در این کلاس ها پیدا کنم… و مدتی برای کسب تجربه به روسیه رفتم و در یک کلینیک زیبایی مشغول به فعالیت شدم

برانکوبابیک
ورکشاپ میکروبلیدینگ فیبروز با موسس آکادمی فی گرند مستر برانکو بابیک
Dunja Babic Phibrows Master
اسرا حسینی با دنیا بابیک مستر فیبروز – کلاس عملی فیبروز ابرو
مستر فیبروز Emil Ilhamiqlou
اسرا حسینی با امیل ایلهام اغلو گرند مستر نانوبروز
Guney Dadashova
اسرا حسینی با گونی داداشوآ مستر ترک فیبروز
تکنسین پاک کردن تتو
ورکشاپ نانوریمووال به همراه مستر ایتالیایی نانو ریمووال
جدیدترین روش پاک کردن تتو
همراه با دو مستر مطرح جهان نورا مستر بولد بروز و لیما کاس مستر میکروبلیدینگ و سیگناچربروز
ورکشاپ آموزش نانو ریمووال
تقدیر استادم جوردی ناپونیلو از من
علاقه به آموزش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

پس از گذراندن چند کورس مختلف خارج از ایران، اتفاق عجیبی برایم افتاده بود که به اندازه ی تمامی روزهای سخت و پر استرسی که تجربه کرده بودم برایم متفاوت بود. حس دیگری در من بیدار شده بود. رویای دوران کودکی ام در من بیدار شده بود. دیگر هدفم صرفا ارتقاء کارم نبود. دنیای من بیش از پیش بزرگ شده بود. با علاقه‌ام به تدریس و ایمانی که به توانایی‌های خود در تدریس داشتم، رسالت خود را در آموزش آرایش دائم صورت یافتم.

عهد کردم در این رشته یکی از بهترین‌ها شوم و به افرادی که همانند من شروع کرده‌اند، تمامی نکات را به ‌درستی آموزش دهم. در کارگاه‌ های آموزشی ‌ام نیز تاکنون عزیزانی حضور داشته‌ اند که روزی همانند من با قرار گرفتن در چنین موقعیت‌ های پرتنشی دست از کار کشیده‌اند. شاید اگر آنها نیز پیش از کلاس من و از همان ابتدای ورود به بازار کار، به صورت حرفهای آموزش می‌دیدند و با داشتن اطلاعات درست به تلاش خود ادامه می‌دادند، نیازی نبود مجدداً در دوره‌های آموزشی من شرکت نمایند.

آموزش فیبروز ابرو
ورکشاپ اسرا حسینی
ورکشاپ فیبروز ابرو
ورکشاپ میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن
شرکت در دوره‌های تخصصی استادی و آموزش دادن
اسراحسینی
اسراحسینی-سخنران
آموزش نانو بروز
ورکشاپ فیبروز
ورکشاپ میکروپیگمنتیشن
راه اندازی سایت و نوشتن کتاب

این تغییر یا بهتر بگویم تولد این آرزو در وجود من، قدرتی را در من بیدار کرد تا ناخواسته هایم در این مسیر را بعنوان یک اتفاق عادی نپذیرم. دیدن اساتید برجسته، شنیدن داستان تلاش آن‌ها و داشتن این رویای شیرین مرا مصمم ساخت که همانند تمام انسان های پرتلاش این کره خاکی به دنبال آرزوهایم بروم، در همان جایگاه قرار بگیرم و همانند آنها اثر گذار باشم.

به خودم قول دادم این اثرگذاری آن قدر باشد که وقتی سایر پیگمنترها در لحظات خیلی سخت و پرتنش قرار می گیرند، سایت و آموزش‌های اسرا حسینی مأمن امنی برای فارغ شدن آن ها از تمامی دغدغه هایشان باشد. شاید این سایت بتواند خانه ای باشد که من و شما در آن یکدیگر را ملاقات کنیم. مطمئنم این امید محقق خواهد شد اگر شما نیز همانند من «ترسِ اگه جواب نده و نشه و …» را دور بریزید و در این مسیر با من همقدم شوید. ناگفته نماند در این مسیر کتابی نوشتم به نام ” خانم ها دیگه خرابکاری بسه! ” که قرآن آرایش دائم ابروست و مناسب تمام افرادی که به تازگی وارد این رشته شده اند یا قصد کسب تجربه و برگزاری کلاس های آموزشی را دارند. در کنار آن نیز هدایای رایگانی در نظر گرفتم تا هنرجویان و خوانندگان کتاب بتوانند تجربیات بیشتری را با دیدن فیلم های آموزشی عالی کسب نمایند

کتاب تاتو
کتاب تاتو صورت
آموزش تاتو ابرو
کتاب میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو
به امید دیدن روزهای طلایی کسب و کار شما
روزهایی که بتوانید بدون هیچ دغدغه ای برای خودتان و خانواده تان هر چیزی را که دلتان می خواهد ، به راحتی بخرید
ممنون از اینکه در این صفحه همراه من بودید
دوستدار تک تک شما
اسرا حسینی
سبد خرید
جهت استفاده از تمامی امکانات سایت نظیر خرید محصول، دانلود فیلم های آموزشی رایگان و گذاشتن دیدگاه ثبت نام الزامی است
لطفا شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید تا کد تایید برای شما SMS گردد
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
اسکرول به بالا