حساسیت و قرمز شدن چشم ها بعد از اکستنشن مژه

قرمزی چشم

چسب مژه

امروزه اکستنشن مژه در بین بانوان و دختران جوان به شدت محبوب شده است زیرا همه خانم‌ها می‌دانند که مژه‌ها تاثیر خیلی زیادی بر روی زیبایی چهره دارند، به همین دلیل در مراسمات مختلف مانند عروسی‌ها، از مژه مصنوعی استفاده می‌کنند ولی استفاده از مژه مصنوعی کمی سخت و مهم‌تر از همه موقتی می‌باشد بنابراین برای استفاده‌ی غیر از مراسمات کاربرد ندارد.

یکی از دغدغه های اصلی در اکستنشن مژه، انتخاب و استفاده از چسب مژه خوب و با کیفیت است. چسب خوب و با کیفیت گاز دار و رقیق می باشد هر چقدر گاز چسب زیاد باشد دوام و ماندگاری اکستنشن مژه هم بیشتر است. برای اینکه اکستنشن مژه بی دردسری داشته باشید باید سالن معتبر و همچنین مژه کار حرفه ای که نمومه کارهایش را دیده اید، انتخاب کنید.

برای دسترسی به مقاله ی اکستنشن مژه کلاسیک روی نوشته آبی کلیک کنید.

برای دسترسی به مقاله ی 4 قانون طلایی اکستنشن مژه روی نوشته آبی کلیک کنید.

برای دریافت خدمات اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید.

برای شرکت در دوره های آموزشی اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید.

حساسیت چشم
حساسیت چشم

استریل لوازم قبل از اکستنشن

وسایل و ابزار کار خود را قبل از شروع در حضور مشتری با الکل ضد عفونی کنید دستهای خود را هنگام شروع کار خوب با آب و صابون بشویید چشمهای مشتری را قبل از شروع کار با استفاده از اسپرها و فومهای مخصوص چشم و یا شامپو بچه خوب شستشو دهید و خشک کنید بعد از اتمام کار مجددا ابزار کار خود را ضد عفونی کنید و در محلی تمیز نگهداری کنید تمامی کارها و مراقبت های لازم بعد از اکستنشن مژه را به مشتری خود آموزش دهید. مثل شستشوی چشمها خشک کردن آنها و برس کردن مرتب مژه ها

برای دسترسی به مقاله ی انواع اکستنشن مژه روی نوشته آبی رنگ کلیک کنید.

برای دسترسی به مقاله ی مراقبت از اکستنشن مژه روی نوشته آبی رنگ کلیک کنید.

برای شرکت در دوره های آموزشی اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید.

گل مژه
گل مژه
قرمزی چشم
قرمزی چشم

علت قرمزی، خارش و حساسیت در اکستنشن مژه

علت قرمز شدن و سوزش چشم ها به خاطر گاز چسب اکستنشن مژه می باشد که در حین انجام اکستنشن مژه چشم ها باید کاملا بسته باشد در صورت قرمز شدن چشم ها بعد از اکستنشن مژه، جای نگرانی نیست حداکثر بعد از 48 ساعت قرمزی چشم از بین می رود. استفاده از فَن بعد از تمام شدن اکستنشن مژه کمک به رفع قرمزی چشم می کند.

خارش و سوزش چشم ها بعد از اکستنشن مژه به خاطر این است که اکستنشن کار فاصله مژه مصنوعی تا پلک را رعایت نکرده و مژه مصنوعی به پلک چسبیده است در این صورت چشم دچار عفونت می شود که باید حتما مژه ها را ریموو کرد بهتر است برای ریموو مژه خود اقدامی انجام ندهید و به مژه کار حرفه ای مراجعه کنید.

متورم شدن (حساسیت) چشم ها بعد از اکستنشن مژه به خاطر حساسیت داشتن به چسب مژه است به خاطر وجود ماده ای به نام سیانو اکریلات (Cyanoacrylate) در چسب است در صورت حساسیت داشتن به چسب اکستنشن مژه باید حجم کمتری اکستنشن کرد تا دید چشم ها چه واکنشی به چسب نشان می دهند در صورت متورم شدن باید سریعا اکستنشن را ریموو کرد.

در صورت آلوده بودن دست و ابزار کار مژه کار و خود شخص باکتری وارد چشم می شود که در این صورت زدن گل مژه بسیار است.

برای دسترسی به مقاله ی گل مژه روی نوشته آبی کلیک کنید.

برای دریافت خدمات اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید.

اسرا حسینی
من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم
  • پداگوژ و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
  • مستر رسمی طراحی آموزشی از اتریش
  • نویسنده کاربردی‌ترین کتاب و راهنمای علمی و عملی
  • میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»
  • عضو رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز زیر نظر گرند مستر برانکو بابیک )
  • اولین تکنسین رسمی نانو ریمووال گروه ایرانیان زیر نظر مستر جوردی جوزف ناپونیلو
  • موسس و مدیر سایت اسرا حسینی
  • مدرس تمام تکنیک های روز دنیا با بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت
  • دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران
جهت دریافت «خدمت» و شرکت در دوره های «آموزشی» با ما در تماس باشید
تضمین کیفت خدمات و آموزش در ایکادمی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا