قرمزی چشم پس از اکستنشن مژه

ما در این مقاله به دلایل قرمز شدن چشم بعد از اکستنشن مژه می پردازیم . اکستنشن مژه از آن دسته کارهای زیبایی ست که همانند کاشت ناخن در بین خانم ها بسیار پرطرفدار است زیرا زیبایی چشم ها را چندین برابر می کند . علاوه بر این خانم ها با استفاده از اکستنشن مژه هر فرمی که بخواهند به چشم های خود می دهند .با همه خوبی هایی که اکستنشن مژه و کاشت مژه دارد ، دارای معایبی نیز هستند. یکی از معایبی که ممکن است با آن روبرو شوید حساسیت و قرمز شدن چشم شما بعد از اکستنشن یا کاشت مژه می باشد. حساسیت و قرمز شدن بعد از اکستنشن مژه بیشتر به چشم می خورد.

علت قرمزی چشم بعد از اکستنشن مژه چیست ؟

برای هر دو روش کاشت مژه و اکستنشن مژه ، مژه کارها از چسب مژه استفاده می کنند اما چسب اکستنشن مژه با کاشت مژه متفاوت است . چسب کاشت مژه موقتی بوده و به راحتی با زدن پماد آ چشمی یا وازلین از مژه جدا می شود . اما چسب اکستنشن مژه دائمی می باشد و شما برای برداشتن اکستنشن مژه حتما باید به مژه کار خود مراجعه کنید . مژه کار با استفاده از پنس یا مواد ریموو مژه ها را از چشم شما جدا می کند .

علت قرمزی چشم بعد از اکستنشن مژه چیست ؟

1- Cyanoacrylates ماده ای در چسب اکستنشن مژه که می تواند باعث بروز حساسیت در چشم شود

2- فرمالدئید ماده نگهدارنده و ضدعفونی کننده چسب که اگر به درستی رقیق نشود می تواند باعث قرمزی چشم ها شود.

3- لاتکس موجود در چسب دور چشم که یک آلرژن موجود در چسب زخم است و ممکن است پس از اکستنشن مژه باعث قرمزی و پف دور چشم ها نیز شود

4- بنزوئیک اسید نوع دیگری از آلرژن است که می تواند پوست شما را تحریک کند و باعث قرمزی و التهاب شود.

5- صمغ سلولز ؛ یک عامل ضخیم کننده مورد استفاده در برخی چسب ها که می تواند در تماس مستقیم با پوست شما باعث واکنش های آلرژیک یا تحریک شود.

6- ژرانیول – یک اسانس مشتق شده از گل شمعدانی یا رز، که در بسیاری از چسب های مژه استفاده می شود و اگر در غلظت های بسیار بالا وجود داشته باشد می تواند باعث تحریک پوست شود.

7- پروپیلن گلیکول یک ترکیب مایع است که در برخی از چسب ها یافت می شود و می تواند چشم ها را تحریک کرده و منجر به قرمزی شود.

یکی از دغدغه های اصلی در اکستنشن مژه، انتخاب و استفاده از چسب مژه خوب و با کیفیت است. چسب اکستنشن مژه گاز دار و رقیق می باشد هر چقدر گاز چسب زیاد باشد دوام و ماندگاری اکستنشن مژه هم بیشتر است. از آنجایی که تمامی چسب های موجود در بازار با کیفیت نیستند ، برای اکستنشن مژه خود باید سالن معتبر و همچنین مژه کار حرفه ای که نمونه کارهای کاشت و اکستنشن مژه او را دیده اید، انتخاب کنید.ما برای کاشت و اکستنشن مژه از گران ترین و باکیفیت ترین محصولات دنیا استفاده می کنیم. خوشحال می شویم جهت کاشت یا اکستنشن مژه میزبان شما باشیم . جهت رزرو وقت با شماره 09122475401 تماس حاصل فرمایید


در صورت باز بودن چشم شما هنگام انجام اکستنشن مژه حتی برای یک ثانیه گار چسب به چشم شما خورده و شروع به سوزش می نماید و ممکن است به مدت دو تا سه روز چشم شما قرمز شود اما جای نگرانی نیست زیرا این قرمزی بعد از 48 ساعت به طور کامل برطرف می شود. یادتان باشد که اگر علت حساسیت و قرمز شدن چشم ، وارد شدن گاز چسب به چشم باشد روز اول کمی سوزش دارد و شما هیچگونه احساس درد و اذیتی نخواهید داشت. فقط چشم شما قرمز خواهد بود

نکاتی که قبل از کاشت و اکستنشن مژه باید رعایت شود

قبل از شروع کار باید نکاتی توسط مژه کار و مشتری رعایت شود تا یک کاشت یا اکستنشن مژه ایمن داشته باشیم

 • مشتری باید بدون هیچگونه آرایشی در ناحیه چشم باشد . اگر سرمه چشم می زنید حتما مصرف آن را چند روز قبل از وقت اکستنشن مژه خود قطع کنید
 • وقتی وارد سالن زیبایی شدید حتما چشم های خود را با استفاده از شامپوی بچه و با دقت بشویید. لطفا همیشه شامپوی شخصی خود را به همراه داشته باشید. مژه کار می تواند از اسپری یا فوم های مخصوص شستشوی چشم استفاده نماید اما بهترین راهکار شستن چشم با شامپوی بچه می باشد.
 • هنگام کار نیز دقت نمایید چشم های شما باز نماند حتی برای یک لحظه
 • مژه کار قبل از شروع کار دست های خود را با آب و صابون بشوید یا آنها را با محلول ضدعفونی کننده تمیز نماید
 • مژه کار باید دقت نماید که مژه های شما کاملا خشک و فاقد چربی باشد.
 • قبل از شروع کار پنس خود را با استفاده از محلول های مخصوص تمیز و ضدعفونی نماید
 • همچنین با درست چسب زدن چشم مشتری را به خوبی مهار نماید
 • استفاده از فَن ( پنکه کوچک ) بعد از تمام شدن اکستنشن مژه کمک به رفع قرمزی چشم می کند.
 • همچنین روشهای مراقبت از اکستنشن و کاشت مژه را به مشتری خود آموزش دهد مثل شست و شوی روزانه چشم ها با شامپو بچه و برس کشیدن به آن ها

جهت آگاهی از مراقبت های بعد از کاشت و اکستنشن مژه به مقاله زیر مراجعه فرمایید

مقاله مراقبت های بعد از کاشت و اکستنشن مژه

علت خارش و درد در اکستنشن مژه

خارش و درد در کاشت و اکستنشن مژه طبیعی نیست . اگر خارش و درد داشتید حتما به صورت حضوری به مژه کار خود مراجعه نمایید تا مژه های شما را بررسی نماید.

دلایل درد ، خارش و حساس شدن چشم بعد از اکستنشن مژه :

 • رعایت نکردن فاصله استاندارد مژه تا چشم . مژه های اضافه شده باید یک میلیمتر تا ریشه فاصله داشته باشند و هیچگونه تماسی با پلک چشم نداشته باشند . اگر مژه به پلک بچسبد باعث بروز عفونت می شود. لطفا درصورت بروز چنین مسئله ای به سرعت مژه خود را ریموو نمایید
 • ایزوله نکردن مژه یا غجله در به اتمام رساندن اکستنشن باعث چسبیدن مژه ها به یکدیگر می شود . فکر کنید چیزی شبیه به عدس پشت چشم شما باشد! حتما شما آن را دست کاری می نمایید و این مسئله باعث بروز مشکلات مختلفی خواهد شد
 • اتصال نادرست در قسمت انتهایی مژه که باعث میشود مژه مصنوعی همانند سوزن به لثه چشم بخورد. این مسئله باعث اذیت شدن چشم شما و التهاب چشم می شود.

گاهی بروز حساسیت در چشم اصلا ربطی به کار مژه کار یا مراقبت شما ندارد. متورم شدن (حساسیت) چشم ها بعد از اکستنشن مژه به خاطر حساسیت داشتن به چسب مژه است به خاطر وجود ماده ای به نام سیانو اکریلات (Cyanoacrylate) در چسب است در صورت حساسیت داشتن به چسب اکستنشن مژه باید حجم کمتری اکستنشن کرد تا دید چشم ها چه واکنشی به چسب نشان می دهند در صورت متورم شدن باید سریعا اکستنشن را ریموو کرد.

دقت کنید چشم ها زمانی خون می گیرند که در معرض هرگونه آسیب یا تحریک چشمی و عفونت قرار بگیرند . رنگ قرمز به دلیل گشاد شدن یا تورم رگ های موجود در شکاف است. این گشاد شدن رگ های خونی در پاسخ به هر گونه تحریک، عفونت چشمی یا آسیب تصادفی آغاز می شود.اگر میخواهید خیالتان راحت باشد و مژه کار شما علاوه بر اینکه حرفه ای است تمامی نکات بهداشتی را رعایت کند حتما به آکادمی اسرا حسینی مراجعه فرمایید تا لذت داشتن مژه های بلند و خوش فرم را تجربه کنید.

در صورت آلوده بودن دست و ابزار کار مژه کار و خود شخص باکتری وارد چشم می شود که در این صورت زدن گل مژه بسیار است. البته ممکن است چشم شما گل مژه داشته باشد ولی بعد از اکستنشن مژه ظاهر شود.

برای آشنایی کامل با گل مژه و روش های درمان آن به مقاله گل مژه مراجعه فرمایید :

مقاله گل مژه

روش های رفع قرمزی و التهاب ناشی از اکستنشن مژه چیست؟

روش های رفع قرمزی و التهاب ناشی از اکستنشن مژه چیست؟

1- اکستنشن مژه را توسط یک متخصص ریموو نمایید . یک مدت آرایش چشم نکنید تا چشم شما التیام یابد.

2- مراقب باشید از محصولات شوینده قوی برای کارهای منزل استفاده نکنید وگرنه قرمزی و التهاب شما بیشتر می شود. بعد از ریموو اکستنشن آب زیادی بنوشید و جهت التیام چشم ها خواب کافی داشته باشید.

3- از قطره های کاهنده التهاب چشمی استفاده نمایید. البته ممکن است چشم شما مشکل دیگری داشته باشد که با استفاده سرخود قطره تشدید شود. بنابراین جهت انتخاب نوع قطره حتما با پزشک متخصص چشم مشورت نمایید.

4- کمپرس سرد یک راه عالی برای کاهش تورم و قرمزی چشم ها است. فقط یک پارچه تمیز را با یخ پر کنید، آن را دور یک حوله نرم بپیچید و تا ۱۵ دقیقه روی ناحیه ابرو قرار دهید.

5- آنتی هیستامین خوراکی می تواند به تسکین قرمزی چشم ناشی از آلرژی کمک کند. از دکتر یا داروساز خود بپرسید که کدام آنتی هیستامین برای شما بهتر عمل خواهد کرد.

6- کمپرس گرم هم می تواند باعث کاهش التهاب چشم شود. آتروپات را با آب گرم پر کنید، آن را دور یک حوله نرم بپیچید و روی ناحیه چشم خود بمالید. این کار را چند بار در روز به مدت ۱۵ دقیقه انجام دهید.

7- چای کیسه ای نیز به کاهش التهاب چشم کمک می کند. یک چای کیسه ای را داخل آب گرم قرار دهید . سپس آن را روی چشم و پلک قرار دهید و به مدت 10 تا 15 دقیقه صبر نمایید.

8- خیار حاوی آنتی اکسیدان هایی است که می تواند به کاهش تورم، قرمزی و سوزش چشم ها کمک کند. یک برش خیار را به مدت ۱۵ دقیقه روی ناحیه چشم خود قرار دهید.

9- یک درمان قدیمی که هنوز هم جواب می دهد – قرار دادن قاشق های فلزی یخ زده در نیمه پایینی چشم است که می تواند به کاهش قرمزی و تورم کمک کند. کافی است دو قاشق را در فریزر قرار دهید تا سرد شوند، سپس آن ها را تا ۱۰ دقیقه روی هر چشم فشار دهید.

عفونت های رایج چشمی و نحوه درمان آن ها

قرمز شدن چشم پس از اکستنشن می تواند نگران کننده باشد – اما بدانید که لزوما به این معنی نیست که شما دچار عفونت چشمی هستید. اغلب، قرمزی چشم به دلیل سوزش ناشی از چسب یا خود مژه است، و اگر این طور است، باید تا چند روز دیگر با کمی مراقبت بیشتر از چشم های شما از بین برود. اما در برخی موارد نیز این چنین نیست.
چشم بسیار حساس است و می تواند به سرعت آلوده شوند. در اینجا برخی از عفونت های رایج چشمی و نحوه درمان آن ها آورده شده است.

کنژنکتیویت: کنژنکتیویت که با نام چشم صورتی شناخته می شود، التهاب لایه نازکی است که کره چشم و پلک های داخلی شما را می پوشاند. یک ویروس، باکتری یا یک واکنش آلرژیک می تواند باعث آن شود. علائم آن شامل قرمزی، احساس خارش در چشم ها و پارگی بیش از حد است. برای درمان آن در خانه، روزانه چندین بار از کمپرس گرم استفاده کنید، از پوشیدن لنزهای تماسی خودداری کنید و دست هایتان را تمیز نگه دارید.

کراتیت: کراتیت یک عفونت چشمی است که باعث تورم، حساسیت و قرمزی اطراف قرنیه (قسمت جلوی شفاف چشم)می شود. ویروس ها معمولا باعث آن می شوند و لنزهای تماسی نیز می توانند باعث آن شوند. علائم آن شامل درد، قرمزی، تاری دید و حساسیت به نور است. ممکن است برای درمان آن به آنتی بیوتیک های خوراکی یا موضعی و قطره های چشمی نیاز داشته باشید.

اندوفتالمیت: اندوفتالمیت یک عفونت لایه ای است که کره چشم و پلک های داخلی شما را می پوشاند. این عفونت می تواند ناشی از باکتری یا ویروس و همچنین جراحی های خاص یا آسیب به چشم باشد. علائم آن شامل قرمزی شدید در یک چشم، درد و تاری دید است. درمان معمولا شامل آنتی بیوتیک های وریدی است که در بیمارستان یا مرکز جراحی تجویز می شود.

سلولیت: سلولیت پوست اطراف پلک است که معمولا ناشی از ورود باکتری ها از طریق بریدگی یا زخم است. علائم آن شامل قرمزی، تورم و حساسیت در اطراف چشم است. برای درمان آن در منزل، روزانه چندین بار از کمپرس گرم استفاده کنید و آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک خود را مصرف کنید.

استی: استی یک عفونت پلکی است که توسط باکتری ها، یک غده مسدود شده یا یک منافذ ایجاد می شود و می تواند باعث قرمزی، تورم و درد در اطراف ناحیه مبتلا شود. برای درمان آن در منزل می توانید روزانه چندین بار از کمپرس گرم برای کاهش التهاب و درد استفاده کنید.

بلفاریت: بلفاریت عموما التهاب پلک های ناشی از باکتری یا آلرژی است که منجر به قرمزی، خارش و پوسته پوسته شدن روی پلک می شود. درمان شامل داروهای موضعی مانند پماد آنتی بیوتیک و تمیز کردن پلک ها چندین بار در روز با یک پارچه گرم است.

اوییت: اوییت یک عفونت یا التهاب لایه میانی چشم است که باکتری ها، ویروس ها یا سایر شرایط می توانند باعث آن شوند. علائم شامل قرمزی، درد، تاری دید و حساسیت به نور است. درمان شامل داروهای ضد التهاب مانند کورتیکواستروئیدها و همچنین آنتی بیوتیک ها در صورت لزوم است.

و در نهایت دوست عزیز مهم نیست که علت التهاب ، قرمزی و عفونت چشم شما چه بوده است . اگر دچار التهاب و عفونت چشمی شدید از چشم پزشک متخصص کمک بگیرید. تاخیر در درمان می تواند منجر به عوارض شدیدتری شود که بینایی شما را برای همیشه تحت تاثیر قرار می دهد. لطفا از چشم های زیبایتان مراقبت کنید.

می خواهم مژه بگذارم اما چشم هایم به اکستنشن مژه حساس است . در این شرایط چه کنم ؟

اگر به دلایلی که گفته شد چشم شما به اکستنشن مژه حساس است میتوانید از کاشت مژه موقت یا مژه های مگنتی استفاده نمایید. مژه های مگنتی محدودیت خاص خود را دارند و فقط بصورت ساعتی قابل استفاده هستند. کاشت مژه موقت می تواند از روی مژه یا از زیر مژه انجام شود. اگر شرایط رفتن به آرایشگاه و هزینه ماهیانه برای آن را ندارید می توانید در دوره آموزشی کاشت مژه ما شرکت نمایید. علاوه براینکه می توانید به رایگان و با کمترین هزینه برای خود مژه بگذارید ، کاشت مژه می تواند به راهی برای کسب درآمد شما تبدیل شود.

با کم ترین هزینه یک شغل پردرآمد داشته باشید

دوره آموزشی کاشت مژه

44 در مورد “قرمزی چشم پس از اکستنشن مژه”

 1. من مژه گذاشتم گوشه چشم چپم خیلیی درد میکنه نمیتونم پلک بزنم میفرمایید علت ان چیست؟

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما وقت بخیر
   عزیزم نفرمودین اکستنشن کردین یا کاشت مژه.
   در چنی مواردی اولین چیزی که به ذهن ما میرسه چسبیدن مژه به پوست پلک هست . چسبیدن مژه ها به هم و استفاده بیش از حد از چسب در نقطه ای که احساس درد دارین

  2. سلام خسته نباشید
   من مژه گذاشتم چشم راستم پایینش خیلی خیلی قرمز شده و اینک خیلی درد میکنه وپلک هم وقتی که میزنم یکم سخته برام چیکارکنم که برطرف بشه

  3. اسرا حسینی

   سلام عزیزم وقت بخیر
   باید علت توسط مژه کارتون بررسی بشه
   ممکنه چسب زیاد استفاده شده باشه یا اتصال اشتباه باشه یا حتی فاصله استاندارد رعابت نشده باشه

   در نهایت اگر توسط مژه کارتون بررسی شد و هیچکدوم از موارد ذکر شده نبود باید مژه رو ریموو کنید

 2. قرمزیه چشم بعد از اکستنشن مژه چجوری از بین می‌ره
  … چشم فقط قرمزه و هیچ دردی نداره. خطرناکه دراین صورت؟

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما
   خیر خطرناک نیست
   تا 72 ساعت برطرف می شود

 3. سلام من اکستنش کردم گوشه پایینی چشم راستم هم قرمز شده هم درد میکنه و سردرد تو قسمت شقیقه سمت راستم هم دارم خیلی نگرانم آیا میکروب رفته یا عفونت کرده؟ الان یک روز انجام دادم. چه قطره ای بریزم یا چیکار کنم بهتر شه خیلی درد میکنه

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما دوست عزیز
   متاسفم بابت تجربه ای که داشتین
   نیاز به بررسی حضوری وضعیت چشم است.
   در صورت التهاب جزئی قطره استریل چشمی نفازولین مناسب است.

 4. سلام و وقت بخیر
  من دیروز کاشت مژه انجام دادم، و مشکلی نداشتم
  اما صبح که از خواب بلند شدم گوشه‌ی داخلی چشمم قرمز شده و مژه هایی که همون قسمت گوشه ی چشمم هست یه حالت تیزی داره که حس میکنم میره توی چشمم
  حالا باید ریمو کنم یا چون اولشه اینطوریه
  و اینکه نیازی به قطره یا پزشک هست؟

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   سلام دوست عزیز
   مراجعه کنید به اکستنشن کارتون تا مسئله رو به سرعت برطرف کنن

 5. ناشناس

  سلام وقت بخیر من اکستنشن انجام دادم برای یکی از مشتریان یکم پلکهاش فاصله داشت.۲۴ساعت گدشته یک سمت چشمش ک پلکش باز بود سوزش و قرمزی داره. این قطره ای ک گفتین رو چجوری باید استفاده کنه؟

 6. سلام وقت بخیر من اکستنشن انجام دادم برای یکی از مشتریان یکم پلکهاش فاصله داشت.۲۴ساعت گدشته یک سمت چشمش ک پلکش باز بود سوزش و قرمزی داره. این قطره ای ک گفتین رو چجوری باید استفاده کنه؟

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   سلام عزیزم
   داروخانه بپرسن توضیح میدن بهشون
   بطور کلی مصرف قطره اشک مصنوعی رو در دوران کاشت و اکستنشن مژه به مراجعه کنندگانتون توصیه کنید

 7. سلام وقت بخیر
  من دیروز اکستنشن مژه انجام دادم
  اما امروز صبح از چشمام اشک میاد یا به صفحه گوشی نگاه میکنم یا مانیتور میسوزه و اشک میاد باید چی کار کنم

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما
   وقت بخیر
   با اکستنشن کارتون صحبت کنید .علت رو بررسی کنن. در صورت وجود چسب اضافی یا چسبیدن مژه ها به هم یا اتصال اشتباه مژه مسئله رو براتون حل کنن

 8. سلام خسته نباشید من اکستنشن کردم چشمام هم قرمز شد هم ورم شدیدی داشت چشمام ریز شده بود از شدت ورم دوسال پیش البته این اتفاق افتاده بود بعداز اون من دیگه ترسیدم اکستنشن کنم مژه موقت میزدم میخواستم ازتون سوال کنم که آیا باز میتونم اکستنشن کنم یا نه وعلتش چی بوده؟

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما
   وقت بخیر
   دلایل در مقاله گفته شده . راهی وجود نداره جز اینکه مراجعه کنید به اکستنشن کاری که از متریال گران قبمت با حساسیت کم استفاده میکنن و یکبار کار انجام بدید و نتیجه رو مشاهده بفرمایید

  2. ساراحقیقت

   سلام عزیزم من از مهرماه میرم اکستنشن اصلا حساسیت نداشتم فقط قرمز میشد چشام اونم بعد ۲۴ساعت درست میشد ولی الان چهارباری که رفتم چشام شدید قرمز میشه پشت پلکم قرمز یشه بادمیکنه خیلی خارش و سوزش داره میخواسم ببینم براش چیکارکنم مژه کارمم عوض کردم ولی درس نمیشه باید از قطره یا قرص ضد حساسیت استفاده کنیم

 9. سلام وقت بخیر من امروز کاشت مژه انجام دادم برای اولین بار چشمم قرمز کرد هم داره می سوزه نمی دونم چی کار کنم باید چی کار کنم خوب شع

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما وقت بخیر
   باید علت سوزش بررسی بشه
   معمولا قطره اشک مصنوعی یا نفازولین این حساسیت رو از بین می بره اگر مورد خاصی نباشه

 10. مونا عابدینی

  سلام وقت بخیر
  من اکستنشن مژه انجام دادم
  چشمام میخاره و شب ها قی میکنه

  سابقه کاشت هم داشتم دوسه بار قبلاولی اینجوری نشده دلیلش چیه باید ریمو کنم؟

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما مونای عزیز
   لطفا با مژه کارتون صحبت کنید ایشون بررسی کنن مژه رو
   احتمالات زیادی وجود داره
   از قطره استریل چشمی هم استفاده کنید

 11. سلام وقت بخیر ببخشید من یک هفته اکستیشن انجام دادموقتی صورتم را می‌شورم و یا دست میکشم روی مژه ها درد را حس میکنم میشه بگید علتش چیه

  1. اسرا حسینی

   سلام عزیزم
   وقت بخیر
   دلایل متعددی داره که باید توسط مژه کارتون بررسی بشه
   از حساسیت به چسب گرفته تا چسبیدن مژه به ریشه یا چسبیدن مژه ها به هم یا استفاده از چسب زیاد و ……..

 12. سلام خسته نیاشید
  ببخشید من اکسشن مژه انجام دادم چشم راستم پایینش کلهم قرمز شده و خیلی درد میکنه واینکه پلک هم میزنم سختمه یکم چسکار باید بکنم

 13. صنم احمدی

  سلام من سه روزپیش بن مژه زدم اصلاقرمزی چشم یاورم چشم نداشتم بعدسه روزهم ورم کرده زیادهم چشمام خیلی قرمزشده چیکارکنم توروخداراهنمایی کنین

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما
   حالتی که دچار آن شدید تا حدی طبیعی است
   از قطره های ضد التهاب استریل چشمی استفاده نمایید

 14. فاطمه انصاری

  سلام دختر من دو روز پیش کاشت مژه انجام داده الان دوروز پایین دو چشمش قرمز شده قطره هم زده بی فایده چکار کنم

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما فاطمه عزیز
   معمولا بعد سه چهار روز و مصرف قطره های ضد التهاب چشمی مسئله برطرف میشه
   لطفا به مژه کارتون مراجعه کنید تا بصورت حضوری علت رو بررسی کنه . ممکنه علت حساسیت نباشه و علت فیزیکی داشته باشه
   شاید نیاز باشه مژه رو بردارید

 15. سلام وقتتون بخیر ،من دیروز اکستنشن مژه انجام دادم امروز پلکم متورم شده و قرمزه ولی سوزش و خارش ندارم، باید مژمو ریمو کنم یا با مصرف قطره خوب میشه؟

 16. سلام وقت بخیر من دیروز اکستیشن مژه انجام دادم چشم چپم پایین دیروز میسوخت امروز درد داره احساس می کنم چسب توچشمم ریخته چیکار کنم

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما وقت بخیر
   به مژه کارتون مراجعه کنید جهت حل مسئله

 17. سلام وقت بخیر
  دیروز کاشت مژه انجام دادم
  و از صبح که بیدار شدم هر دو طرف چشمام باد کردن
  اما چشم سمت چپم خیلی بیشتر
  و کمی درد میکنه
  ممکنه راهکاری ارائه بدین بابت این موضوع؟

  1. اسرا حسینی

   سلام عزیزم وقت بخیر
   اگر کاشتتون مشکلی نداره و مژه کارتون به درستی کار رو انجام داده ، فعلا صبر کنید . در برخی چشمها تا دو سه روز تورم اندک طبیعی هست و برطرف میشه

 18. سلام خسته نباشیدمن کاشت مژه دوروزه انجام دادم احساس قرمزی درسمت راست چشمم ایجادشده واحساس تیغی که درچشم بدجوری اذیتم میکنه ازمربیم پرسیدم گفت قطره نفارلین وقرصهیدروکسی زین مصرف کن باوجوددوروزمصرف بازهمونجوری راهنماییم کنید

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما وقت بخیر
   موردی که فرمودید ربطی به حساسبت چشمی نداره که بابتش قطره تجویز کردن
   تشریف ببرید پیش مژه کارتون تا مژه تون رو بررسی کنن
   یا فاصله رعایت نشده یا حجم زیادی چسب استفاده شده در اون ناحیه یا مژه ها به هم چسبیده که در تمامی این موارد باید مژه ها بررسی و مشکل توسط مژه کارتون مرتفع بشه

 19. سلام.من بعداز چهار سال مجدد اکستنشن مژه انجام دادم. بعد از ترمیم اول و دوم به شدت دچار احتقاق شدم.قطره نفازولین بینی استفاده میکنم شرایط بصورت موقت بهتر میشه..احتقاق آزار دهنده همراه با مختصر درد در گلو حدود پنج روز همراه من هست…
  آیا من به مواد موجود در چسب حساس هستم و نباید اکستنشن کنم؟؟ و آیا نیازی به مراجعه به پزشک هست؟

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما ژینای عزیز
   وقت بخیر
   پیشنهاد ما به شما این است با پزشک مشورت فرمایید.
   قبل از زیبایی بیشتر ، اولویت اول و آخر باید حفظ سلامتی باشد

 20. سلام من دیروز اکستنشن مژه انجام دادم از دیروز تاحالا قرمزیش برطرف که نشده حس میکنم بیشترم شده
  وقتی میخاست برام مژه بزاره چشمم می‌سوخت
  ی درد خفیف هم رو چشمام دارم
  چکار باید بکنم

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما فاطمه عزیز
   لطفا مطالب مقاله را به طور کامل مطالعه بفرمایید. توصیه های لازم با جزئیات فراوان در مقاله قرار گرفته است.

 21. درود من اکستنشن کردم چون چشمام خواب خرگوشی هر دفعه یکم قرمز رو میشه اما الان چشم راستم پشت پلکش میخاره علت چیه؟

 22. user-1715238313

  سلام وقتتون بخیر الان روز سومه ک اکستنشن انجام دادم روز اول یکم سوزش داشتم و قرمزی الان سوزش برطرف شده و قرمزی هم اومده گوشه پایین چشمم و انگار که چشمم صبح ها ک بیدار میشم یکم عفونت گوشه جمع شده به مژه کارم ک گفتم قطه اشک مصنوعی رو پیشنهاد کرد ولی قرمزی هنوز برطرف نشده چیکار باید بکنم

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما
   وقت بخیر
   هر نوع التهابی بین 24 تا حداکثر 48 ساعت باید برطرف گردد. در صورت وجود عفونت اکستنشن خود را ریموو و به پزشک مراجه فرمایید. و پس از این دقت بفرمایید که اکستنشن کار شما تمامی نکات بهداشتی را رعایت کند و از مهارت کافی برخوردار باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
جهت استفاده از تمامی امکانات سایت نظیر خرید محصول، دانلود فیلم های آموزشی رایگان و گذاشتن دیدگاه ثبت نام الزامی است
لطفا شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید تا کد تایید برای شما SMS گردد
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
اسکرول به بالا