مراقبت از اکستنشن مژه

در اکستنشن مژه از مژه های مصنوعی ، استفاده شده و آن را روی مژه های طبیعی فرد نصب می کنند. اکستنشن مژه معمولا هر سه هفته نیاز به ترمیم دارد. بسیاری از افراد اکستنتشن مژه را با کاشت مژه اشتباه می گیرند، در صورتی که این دو مبحث کاملا متفاوت هستند. برای دانستن تفاوتشان می توانید به مقاله تفاوت اکستنشن و کاشت مژه در سایت اسرا حسینی مراجعه کنید

ترمیم اکستنشن

امروزه یکی از راه های زیباتر شدن چشم، استفاده و به کارگیری انواع اکستنشن مژه است. نگهداری و مراقبت از اکستنشن مژه به شیوه صحیح و درست،تاثیر مستقیمی بر دوام آنان و در نتیجه صرفه جویی در وقت و پول شما دارد. با استفاده از شیوه های درست و صحیح نگهداری و مراقبت از اکستنشن مژه می توانید این اکستنشن ها را تقریبا به مدت 3 الی 4 هفته نگه دارید اگر بعد از 3 هفته همچنان تمایل به ادامه ی نصب اکستنشن مژه دارید می بایست برای شارژ مجدد به سراغ آرایشگر خود بروید.

با انجام اکستنشن مژه دیگر نیازی به آرایش هر روزه چشم ندارید و اکستنشن مژه به صورت همیشگی فرم زیباتری به چشم هایتان می دهند.

شستشوی صورت

بعد از کاشت مژه، چشم فرد نباید تا 24 ساعت با آب در تماس باشد و حدالامکان تا 48 ساعت حمام نروید تا کاملا چسب مژه محکم شده و روی چشم ها ماندگار باشد.

شما می توانید از شوینده ، صابون های مخصوص صورت یا شامپو بچه استفاده کنید. در انتخاب شوینده مناسب توجه داشته باشید که شوینده فاقد الکل و روغن (چربی) باشد چرا که روغن اضافی می تواند چسب اکستنشن های مژه را تجزیه کند.

استفاده بیش اندازه از سونا، حمام بخار و …. ماندگاری اکستنشن مژه را پایین می آورد.

شوینده مناسب اکستنشن مژه
شوینده مناسب اکستنشن مژه

برای اطلاعات دقیق تر در مورد اکستنشن مژه می توانید به مقاله اکستنشن مژه چیست مراجعه نمایید .

لوازم آرایش

اگر میخواهید از ریمل استفاده کنید دیگر نیازی به اکستنشن مژه ندارید و اگر می خواهید اکستنشن مژه انجام دهید دیگر نیازی به ریمل زدن نیست. اما اگر می خواهید از ریمل استفاده کنید باید بدانید که باعث سست شدن چسب و ریزش زودتر از موعد اکستنشن مژه ها می شود.

استفاده از لوازم آرایش چرب (سایه، کرم پودر) ، کرم دور چشم ، خط چشم ، دو فاز های پاک کننده آرایشی(میکاپ ریموور) پرهیز نمایید.

با وجود اکستنشن مژه آرایش نکنید
با وجود اکستنشن مژه آرایش نکنید

بعضی از خانم ها عادت به خاراندن و دستکاری چشم و مژه به صورت غیرارادی دارند.سعی کنید روی مژه هایتان نخوابید و اکستنشن مژه را دستکاری نکنیدو به صورت مداوم چشم هایتان را نمالید .

چشم هایتان را نمالید
چشم هایتان را نمالید

روزانه دو مرتبه با براش ریملی مژه هایتان را شانه کنید، تا مژه هایتان مرتب باشد.

براش اکستنشن مژه
براش اکستنشن مژه

پس از اکستنشن مژه خیلی از خانم ها به اشتباه فکر میکنند که اجازه ی شستن مژه ها را ندارند. در صورتی که پس از اکستنشن مژه روزانه (بعداز 48 ساعت ) باید چشم هایتان را بشویید و مژه هایتان را تمیز نگهدارید. شستشوی روزانه ، چربی و آلودگیهای روی مژه را از بین می برد. شستن آلودگیها به ماندگاری بیشتر اکستنشن مژه کمک می کند.

شستشوی اکستنشن مژه
شستشوی اکستنشن مژه

جهت دریافت خدمات و ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی و تضمینی ما با آکادمی اسرا حسینی در تماس بگیرید .
ساعت پاسخگویی 10 الی 19 به جز روزهای تعطیل

اسرا حسینی

من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم زیرا معتقدم هر پیگمنتر خوبی مدرس خوبی نیست و خوب آموزش دادن خود یک مهارت است که هر کسی آن را ندارد.

در مورد من : مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور مستر رسمی آکادمی MPT اتریش نویسنده کابردی ترین کتاب علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»  آرتیست رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز ) تکنسین رسمی نانو ریمووال با مواد فی ریمووال موسس سایت اسرا حسینی AsraHosseini.com • موسس سایت نانو ریمووال NanoRemoval.ir مدرس تمام تکنیک های روز دنیا بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توضیحات بیشتر روی اسرا حسینی کلیک کنید

مقالات مرتبط

جهت شرکت در دوره های آموزشی ما با اسرا حسینی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست