لیفت و لمینت ابرو

لیفت و لمینت ابرو

داشتن ابروهای زیبا نقش بسیار پر رنگی در زیبایی خانم ها ایفا می کند. برای مرتب بودن ، حالت دادن و تقویت و پر پشت شدن ابروها دو تکنیک جدید به نام لیفت و لمینت ابرو وجود دارد که در آن تارهای ابرو تقویت، پر پشت، مشکی و ضخیم تر می شود و دیگر خانم ها نیازی به آرایش مداوم ابروها ندارند.

لیفت ابرو یعنی بی حالت کردن موهای ابرو می باشد و لمینت ابرو رنگ کردن ابرو در حین لیفت می باشد. لیفت ابرو باعث ضخیم شدن تارهای ابروهایتان می شود. لیفت و لمینت ابرو آسان‌ترین و کم ضرر ترین راه برای پرپشت کردن ابرو است. حُسن لیفت ابرو این است که خطای دید ایجاد می کند و فاصله چشم و ابرو را بیشتر نشان می دهد و همین امر باعث جذابیت، شادابی و کاهش سن خانم ها میگردد.

برای دسترسی به مقاله ی اکستنشن مژه کلاسیک روی نوشته آبی کلیک کنید

برای دریافت خدمات اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید.

برای شرکت در دوره های آموزشی اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید.

قبل و بعد از لیفت ابرو
قبل و بعد از لیفت ابرو

طریقه ی لیفت و لمینت کردن ابرو

مواد شماره یک (بی حالت کردن تارهای ابروها می باشد) را روی ابروها با میکروبراش قرار می دهید و با شانه ی وی (V) ابرو ها را به سمت بالا شانه می کنید و با نایلون به مدت (با توجه به تایم مواد که روی پک آن درج شده که اکثرا بین 10 تا 15 دقیقه می باشد) ابرو ها را کاور می کنیم هر 3 تا 4 دقیقه یکبار کاور را برداشته و ابرو ها را به صورت خوابیده به سمت بالا شانه میکنیم و مجدد ابروها را کاور می کنیم.

بعد از تمام شدن تایم مواد مرحله اول را برمیداریم و مواد شماره 2 (فیکس کردن تارهای ابرو می باشد) را با میکرو براش روی ابروها قرار می دهیم و ابروها را با نایلون با همان زمان مرحله یک کاور میکنیم .

بعد از تمام شدن تایم، مواد مرحله 2 را برمیداریم و رنگ (لمینت کردن ابرو) روی ابروها با میکرو براش به مدت 10 دقیقه قرار میدهیم در این مرحله نیازی به کاور کردن ابروها نیست. مرحله رنگ کردن ابروها (لمینت) به دلخواه است. هستند افرادی که دوست ندارند ابروهایشان سیاه شود.

بعد از تمام شدن تایم رنگ، رنگ را برمیداریم و مواد شماره 3 ( کراتینه، تقویت ابرو) که مرحله آخر می باشد را روی ابروها قرار داده و با براش ریملی ابرو ها را به حالت دلخواه شانه می کنیم . مواد شماره 3 تا 24 ساعت باید روی ابروها بماند.

لیفت و لمینت ابرو مراقب آنچنانی ندارد فقط به مدت 24 آب به ابروهایتان نخورد. و روزانه با براش ریملی ابروهایتان را به حالت دلخواه شانه کنید. ماندگاری لیفت ابرو بین 5 تا 9 هفته می باشد.

برای دسترسی به مقاله ی گل مژه روی نوشته آبی کلیک کنید

برای دسترسی به مقاله ی اکستنشن هیبریدی چیست روی نوشته آبی کلیک کنید

لیفت و لمینت ابرو
لیفت و لمینت ابرو

لیفت و لمینت ابرو مناسب برای چه افرادی است

افرادی که به زیبایی و مرتب بودن ابروهایشان اهمیت می دهند.

افرادی که تارهای ابروهایشان نازک و ضعیف و کم حجم است.

افرادی که پلک هایشان افتاده است.

افرادی که فاصله چشم و ابروهایشان کم است.

افرادی که از آرایش مدوام ابرو هایشان خسته شدند.

برای دریافت خدمات اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید.

برای شرکت در دوره های آموزشی اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید.

عوارض لیفت و لمینت ابرو

لیفت و لیفت ابرو عوارض ندارد و به دلیل استفاده از مواد تقویتی و دارای کراتین سبب رشد و تقویت ابرو می شود. بهتر است لیفت و لمینت ابرو در سالن های زیبایی مطمئن و زیر نظر فرد ماهر انجام گردد . استفاده از مواد ارزان قیمت موجب ریزش ابرو می شود.

برای دسترسی به مقاله ی حساسیت و قرمزی چشم ها بعد از اکستنشن مژه روی نوشته آبی کلیک کنید

اسرا حسینی
من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم
  • پداگوژ و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
  • مستر رسمی طراحی آموزشی از اتریش
  • نویسنده کاربردی‌ترین کتاب و راهنمای علمی و عملی
  • میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»
  • عضو رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز زیر نظر گرند مستر برانکو بابیک )
  • اولین تکنسین رسمی نانو ریمووال گروه ایرانیان زیر نظر مستر جوردی جوزف ناپونیلو
  • موسس و مدیر سایت اسرا حسینی
  • مدرس تمام تکنیک های روز دنیا با بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت
  • دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران
جهت دریافت خدمات با کیفیت و شرکت در دوره های آموزشی اسرا حسینی با ما تماس بگیرید
ما برای زیبایی ، سلامتی ، وقت و پول شما ارزش قائلیم و به آن احترام می گذاریم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
Scroll to Top