مراقبت های پس از کراتینه در سالن زیبایی اسرا حسینی بسیار اهمیت دارد مراقبت های اصولی پس از کراتین باعث ماندگاری کراتینه و براقیت موی شما می گردد .

پس از دریافت خدمات کراتینه صافی یا کراتینه احیا مراقبت های مشتری در ماندگاری کراتینه بسیار اهمیت دارید

زمان شستشوی مو پس از کراتین

پس از انجام کراتین تا 72 ساعت ( سه روز ) بعد از کراتینه کردن موهایتان را خیس نکنید و به هیچ عنوان نشویید اگر موهای شما خیس شد یا عرق کردید فورا موی خود را با سشوار حرارت ملایم خشک نمایید.

72 ساعت پس از کراتین کوتیکول مو باز است و شستشوی مو قبل از 72 ساعت (سه روز) باعث خارج شدن کراتین از موی شما می گردد . مراقبت در این سه روز ضامن ماندگاری کراتین شماست

مراقبت از موی کراتینه شده در 72 ساعت اول

.پس از کراتینه کردن ، موی خود را پشت گوش نزنید تا مویتان فرم نگیرد و تاب برندارد .

موی خود را نپیچانید این کارباعث تغییر حالت مویتان می گردد و مو از حالت صافی خارج میشود

به موی خود کش نبندید زیرا جای کش روی مویتان می ماند از کیلیپس بستن و سنجاق زدن مو هم اجتناب کنید .

اگر در این سه روز ازخواب بیدار شدید و با پیچ خوردن و حالت گرفتن موی خود مواجه شدید سریعا موی خود را با اتو صاف کنید .

از گذاشتن عینک روی سر هم خودداری نمایید .

مراقبت های دائمی مو بعد از انجام کراتین

رعایت این موارد باعث ماندگاری بیشتر کراتینه مو می گردد.

برای دریافت خدمات رنگ و مش و انواع آمبره ها ودریافت خدمات درمانی مو و انواع کراتینه و بوتاکس از سالن اسرا حسینی با واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید .

شامپوی بعد از کراتین

پس از انجام خدمات کراتین صافی یا کراتین احیا بری شستشوی موی خود باید از شامپوی فری سولفات یا فاقد سولفات استفاده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سولفات و شامپوی فری سولفات به مقاله سولفات چیست از سایت اسرا حسینی مراجعه نمایید .

نکته مهم دیگر در مورد شامپوی فری سولفات این است که سعی کنید شامپوی فری سولفات شما با برند کراتینی که روی موی شما استفاده شده یکی باشد زیرا فرمولاسیون این محصولات به یکدیگر نزدیک است و باعث تقویت کیفیت کراتینه احیا یا کراتینه صافی شما می گردد .

ماسک موی بعد کراتین

نکته دوم استفاده از ماسک حاوی کراتین داخل حمام است به این صورت که پس از شستشوی موها ساقه موی خود را ماسک بزنید و 5 الی 15 دقیقه مکث کنید پس موی خود را آبکشی نمایید .

پس از استحمام هم به موی مرطوب خود روغن آرگان یا ماسک خارج از حمام حاوی پروتئین بزنید .

بالش مناسب موی کراتینه شده

زمان خوابیدن شما باید از بالش های ابریشم یا ساتن که رطوبت موی شما را حفظ و میزان اصطکاک بین مو و بالش رو کمتر می کند، استفاده کنید تا از شکستگی مو جلوگیری کند و موهایتان برای مدت طولانی صاف و براق خواهد ماند. اما پارچه های دیگر رطوبت مو را می گیرد.

برای دریافت خدمات رنگ و مش و انواع آمبره ها ودریافت خدمات درمانی مو و انواع کراتینه و بوتاکس از سالن اسرا حسینی با واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید .

پس از کراتینه استخر و دریاچه ممنوع

پس از انجام خدمات کراتینه صافی و کراتینه احیا نمی توانید به استخر بروید چون کلر آب مو را خشک نموده و باعث خشکی کوتیکول مو می گردد و با آسیب کوتیکول مو ، کراتینه از مو خارج می شود .

پس از انجام خدمات کراتینه صافی و کراتینه احیا رفتن به دریا ، دریاچه و هرگونه آب شوری ممنوع است زیرا نمک دریا باعث خشکی و صدمه کوتیکول شده و کراتینه مو از بین می رود .

اگر وارد استخر می شوید موی خود را با یک ماسک چرب کاملا بپوشانید و دو تاکلاه شنا استفاده نمایید.

رنگ کردن مو پس از کراتینه کردن مو

پس از انجام خدمات کراتینه صافی و کراتینه احیا برای انجام رنگ ریشه یا رنگساژ ساقه ها باید از رنگ های بدون آمونیاک یا فری آمونیاک استفاده نمایید .برای دسترسی به مقاله رنگهای بدون آمونیاک روی نوشته آبی کلیک کنید .

پس از انجام خدمات کراتینه صافی و کراتینه احیا زمان رفتن به طبیعت موی خود را دوفاز یا روغن آرگان بزنید یا از سربند روی موی خود استفاده نمایید تا گرما و سرمای محیط موی شما را خشک نکند و کوتیکول مویتان سالم بماند .

پس از انجام خدمات کراتینه صافی و کراتینه احیا استفاده از انواع پروتئین هاو سبزیجات تازه در سبد خوراکی روزانه باعث دوام و ماندگاری کراتین می شود .

برای دریافت خدمات کراتینه صافی و کراتینه احیا از سالن اسرا حسینی به شماره 09122475401 با واتساپ در تماس باشید .

کوتاه کردن موها پس از کراتینه

همچنین بعد از گذشت مدتی از انجام کراتینه بهتر است انتهای موها را مقداری کوتاه کرد. زیرا قسمت انتهایی مو بعد از مدتی خشک و دچار موخوره می شود.

اگر موی خشک یا فری دارید این مطلب را بخوانید . روتین مراقبت از موی خشک و فر

سوالات مشتریان پس از انجام کراتین

غیر از مواردی که در این مقاله ذکر کردم مشتریان عزیزمان سوالاتی را می پرسند که به آن ها پاسخ می دهم .

پس از کراتین میتوانم موهایم را اتو کنم ؟

بله می توانید موی حود را اتو کنید اما با وجود کراتینه شما نیاز به اتو کشی نخواهید داشت زیرا مویتان صاف و شلاقی می شود .

شاید بخواهید به مهمانی بروید و مویتان صاف نباشد شما می توانید برای حالت دادن موها و فرکردن موی کراتینه شده خود از دستگاههای زیبایی دیگر مانند بابلیس و کرلی استفاده نمایید . پس از استحمام مویتان به حالت صاف برمی گردد.

برای دریافت خدمات رنگ و مش و انواع آمبره ها ودریافت خدمات درمانی مو و انواع کراتینه و بوتاکس از سالن اسرا حسینی با واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید .

چرا با انجام کراتین موی من صاف نشد

ممکن است شما هم موی خود را کراتینه کنید وبا این مسئله مواجه شوید در پاسخ باید بگویم که بعضی از موها که اغلب موهای زبر و خشن و دانه درشت هستندکه در مقابل پذیرش مواد مقاومند که در اصطلاح تخصص ما می گوییم پراسیتی مو پایین است و مو با یکبار کراتین صاف نمی شود برای این موها باید دوبار کراتین انجام شود با فاصله 15 روز تا نتیجه مطلوب را بگیرند .

برای دریافت خدمات رنگ و مش و انواع آمبره ها ودریافت خدمات درمانی مو و انواع کراتینه و بوتاکس از سالن اسرا حسینی با واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید .

  1. من موهام رو کراتین کردم و چون مربی هستم باید استخر برم
    الان خیلی نگران موهام هستم چون کوتاهه بدون کراتین بد ایسته
    چیکار باید بکنم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا