ابزارهای قرینه سازی

هر روزه دوستان زیادی با ما تماس می‌گیرند که بیشترین مشکلشان قرینه سازی خط چشم و ابرو است. پس از طراحی ابرو هم بزرگترین مسئله پیگمنترها قرینه‌سازی ابروها در هاشور و خط چشم است. در تمامی روشهای میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ فیبروز ، شیدینگ، نانو بروز، بولد بروز ، پادر بروز و تکنیک ابروهای هالیوودی این قرینه سازی الزامی است. در تمامی این تکنیکها ابروها باید قرینه شده و دور تا دور ابرو با استفاده از ماژیک جراحی نقطه‌گذاری شود. در این حالت باید دقت کنیم که نقطه گذاری به شیوه ای صحیح و با احتیاط انجام شود . یک تکه کشیدن خط با ماژیک جراحی ممنوع است زیرا ممکن است جوهر ماژیک همراه رنگدانه تتو وارد پوست شود. طراحی ابرو و قرینه سازی آن به ما کمک می کند در همان ابتدا نقص ابروها را مشخص کرده و مدل ابرو را متناسب با فرم صورت طراحی کنیم. از آنجایی که آرایش دائم صورت پایدار است طراحی و قرینه سازی در آن بسیار اهمیت دارد . اگر طراحی مناسب چهره نبوده و قرینه نباشد جبران آن بسیار زمان بر و هزینه بر خواهد بود.


قرینه سازی را به چند شیوه مختلف می‌توان انجام داد:
1. قرینه سازی خط کش چسبی یکبارمصرف
2. قرینه سازی با کولیس ( کالیپر که به دو شکل معمولی و دیجیتالی موجود است )
3- قرینه سازی دیوایدر که استاندارترین دیوایدر برای کمپانی فی است
4.خط کش ژله‌ای
5. قرینه سازی با نخ
6. قرینه سازی با اپلیکیشن قرینه سازی
که در مقاله آموزش قرینه سازی به تک تک این تکنیک ها و روش انجام کارشان می‌پردازیم.

خط کش چسبی ابرو

برای استفاده از خط کش چسبی حتما باید خط وسط بینی را پیدا کنید. خط کش چسبی مناسب پوستهای چرب و افرادی با پیشانی کوتاه نیست. میتوان پس از طراحی این خط کش را برداشت یا بعد از انداختن کامل خطوط خط کش را برداشت.

خط کش قرینه سازی چسبی
خط کش قرینه سازی
فیلم قرینه سازی ابرو

کولیس قرینه سازی ابرو

کولیس اگر چه برای اندازه گیری بسیار مناسب است اما مناسب خانمهایی که بینی خود را عمل نموده‌اند مناسب نیست.

کولیس قرینه سازی ابرو
کولیس قرینه سازی
کولیس قرینه سازی

دیوایدر فیبروز

دیوایدر فی استاندارترین وسیله برای قرینه کردن ابروهاست. این دیوایدر براساس نسبتهای طلایی لئوناردو داوینچی ساخته شده است و با اندازه گیری فاصله بین دو چشم از محل رویش اولین مژه های پایین چشم سایر اندازه ها بطور کامل به دست می‌آید. این اندازه ها کاملا استاندارد چهره و چشم مشتری است. بنظر من بهتر از دیوایدر فیبروز برای قرینه سازی وجود ندارد.

دیوایدر فیبروز
بی بی کمپس فیبروز – دیوایدر جدیدی فیبروز

خط کش ژله‌ای

قرینه سازی ابرو با استفاده از خط کش ژله ای جزو ارزانترین روشهاست. با یک خط کش ژله ای ده هزار تومانی می‌توان ابروها را قرینه کرد. برای استفاده از خط کش ژله ای خط میانه بینی را با دقت مشخص می‌کنیم. حتی در خانمهایی که بینی خود را جراحی نموده اند نیز صاف و وسط بودن این خطوط را از بالای سر مشتری چک می‌کنیم. این خط کش بر حسب سانتی متر است. در حین طراحی میتوان از مداد آرایشی استفاده می‌کنیم و پس از طراحی با استفاده از ماژیک جراحی طراحی خود را ثابت میکنیم تا در حین کار با مشکل گم کردن خطوط مواجه نشویم. این خط کش ژله ای مانند بسیار منعطف بوده و کمی حالت خمیده دارد و به راحتی روی پیشانی قرار می‌گیرد.

خط کش ژله ای
خط کش ژله ای
خط کش ژله ای

جهت دریافت خدمات و ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی و تضمینی ما با آکادمی اسرا حسینی در تماس بگیرید .
ساعت پاسخگویی 10 الی 19 به جز روزهای تعطیل

اسرا حسینی

من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم زیرا معتقدم هر پیگمنتر خوبی مدرس خوبی نیست و خوب آموزش دادن خود یک مهارت است که هر کسی آن را ندارد.

در مورد من : مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور مستر رسمی آکادمی MPT اتریش نویسنده کابردی ترین کتاب علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»  آرتیست رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز ) تکنسین رسمی نانو ریمووال با مواد فی ریمووال موسس سایت اسرا حسینی AsraHosseini.com • موسس سایت نانو ریمووال NanoRemoval.ir مدرس تمام تکنیک های روز دنیا بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توضیحات بیشتر روی اسرا حسینی کلیک کنید

مقالات مرتبط

جهت شرکت در دوره های آموزشی ما با اسرا حسینی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست