بولدبروز چیست

بولدبروز چیست

یکی از تکنیک‌های پرطرفدار این روزها در رشته میکروبلیدینگ ابرو تکنیک بولد بروز ابرو است. تکنیک بولدبروز توسط گرند مستر آکادمی فی خانم Mensura Hodzic گرند مستر PHIACADEMY به دنیا معرفی شد. در این تکنیک خطوط بسیار نرم طبیعی و زیباست. پر از ریز پرزهای اولیه و ریز پرزهای ثانویه . خطوط در این تکنیک اس S مانند است. این تکنیک مسترهای دیگری نیز در سراسر جهان دارد.

اما پیش از آن هر خانمی می‌داند که یک طراحی عالی برای ابرو با خطوطی نرم و زیبا، زیبایی چهرۀ او را چندین برابر می‌کند که همزمان با تکنیک بولد بروز و یک طراحی عالی اتفاق می‌افتد. اگر در قرینه سازی ابرو مشکل دارید می توانید از نرم افزار قرینه سازی ابرو استفاده کنید.

تفاوت میکروبلیدینگ فیبروز با بولدبروز

در تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز برای تمامی ابروها از سه پترن اسپاین 3 ، اسپاین 6 و Upper Spine استفاده می‌شد. هر ابرو شامل یک ترنزیشن ( transition ) بود که در بسیاری موارد این سه پترن پاسخگوی الگوی طبیعی ابرو نیست. در تکنیک بولد بروز استروک ها ریزتر و برخی بلندتر، انحنای آن‌ها کمتر یا در دو جهت به حالت اس مانند و تعداد استروک ها بیشتر است. در این تکنیک برخلاف میکروبلیدینگ فیبروز لبه‌های ابرو آزاد است. علاوه بر این تکنیک بولد بروز شامل چند Transition است . این تکنیک را می‌توان با شیدینگ ابرو تلفیق نمود که با تکنیک تلفیقی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ متفاوت است . این تکنیک در دو سطح Basic و Perfection Training به هنرجویان آموزش داده می‌شود که در ادامه توضیح بیشتری خواهم داد.

نانو بلیدینگ ابرو چیست

هر میکروبلیدینگی که با سوزن جدید کمپانی فیبروز زده شود و کاملا ظریف باشد نانو بلیدینگ ابرو نام دارد.

NANO 18-BLADES – سوزن نانو میکروبلیدینگ

سوزن میکروبلیدینگ نانو فقط برای افراد با تجربه است.تیغه جدید GRAND MASTER از 18 پین ( 18 سوزن کنار هم ) تشکیل شده است. ضخامت هر یک از آنها 0.15 میلی متر است. فاصله بین هر پین ها باعث نفوذ بهتر رنگ میکروبلیدینگ در پوست می شود. تیغه نانو با کمترین فشار روی پوست هنگام کار ، باریکترین خطوط را بر جای می گذارد. این تیغه از جنس استیل ضد زنگ 304 ساخته شده است و اولین تیغه میکروبلیدینگ است که با لیزر جلا داده شده است. تیغ نانو بلیدینگ فقط در اختیار اعضای رسمی آکادمی قرار می گیرد. استفاده از سوزن نانو میکروبلیدینگ برای تمرین روی لاتکس ( پوست مصنوعی ) توصیه نمی شود. این سوزن فقط در یک جهت حرکت میکند و نسبت به سوزن نانو 24 کاشت رنگ کمتری دارد

NANO 24U-BLADES – سوزن نانو بلید

سوزن میکروبلیدینگ نانو یو فقط برای افراد با تجربه است.تیغه جدید GRAND MASTER از 24 پین ( 24 سوزن کنار هم ) تشکیل شده است. ضخامت هر یک از آنها 0.15 میلی متر است. فاصله بین هر پین ها باعث نفوذ بهتر رنگ میکروبلیدینگ در پوست می شود. تیغه نانو با کمترین فشار روی پوست هنگام کار ، باریکترین خطوط را بر جای می گذارد. این تیغه از جنس استیل ضد زنگ 304 ساخته شده است و اولین تیغه میکروبلیدینگ است که با لیزر جلا داده شده است. تیغ نانو بلیدینگ فقط در اختیار اعضای رسمی آکادمی قرار می گیرد. استفاده از سوزن نانو میکروبلیدینگ برای تمرین روی لاتکس ( پوست مصنوعی ) توصیه نمی شود. این سوزن در دو جهت حرکت میکند و نسبت به سوزن نانو 18 رنگ بیشتری را داخل پوست تزریق می کند

سوزن بولد بروز

برای بولد بروز می توان هم از سوزن مخصوص بولد استفاده کرد که تلفیقی از سوزن یو و سوزن سر کج است هم می توان با استفاده از سوزن یو مشکی زد. سوزن یو مشکی برای بولد بروز مناسب تر است و نتیجه بهتری دارد . تمامی این سوزن ها تولید کمپانی فی است و با بالاترین کیفیت ممکن ساخته شده است. پیشنهاد می کنم برای یکبار هم شده از یک سوزن اصل فیبروز استفاده کنید تا تفاوت آن را با سوزنهای چینی موجود در بازار احساس کنید.

PHIBROWS 18U-BLADES – سوزن مشکی فیبروز

تیغه مشکی استریل PhiBrows – به شکل U که برای میکروبلیدینگ استفاده می شود یکبار مصرف است و در بسته بندی استریل قرار دارد. این تیغه که از 18 پین تشکیل شده است اولین تیغ یو میکروبلیدینگ فیبروز است که نسبت به تیغ طلایی پین های آن ضخیم تر است. تیغ مشکی فیبروز مناسب افراد مبتدی و مناسب پوست های چرب و حساس است. این سوزن ها در بسته های 50 تایی به فروش می رسد.

PHI BOLD BLADE 16PINS – سوزن بولد بروز

Phi Bold Blade سوزن بولد بروز یک تیغه بسیار دقیق با 16 پین است که ترکیبی از سوزن یو و سوزن سرکج فیبروز است. این سوزن با به شکل منحصر بفرد ساخته شده و مناسب سبک های مختلف است. سوزن بولد بروز از دو طرف تشکیل شده که از طرف بزرگ یا بلند آن برای کشیدن خطوط بلند و از طرف کوتاه آن برای کشیدن خطوط کوتاه و ایجاد اتصالات ظریف استفاده می شود. پین های این سوزن مقاوم اند.

ماندگاری بولد بروز ابرو

همانند سایر تکنیک‌ها، ماندگاری بولد بروز به عوامل مختلفی بستگی دارد:
_جنس پوست مشتری و شرایط فیزیک و جسمی او
_سبک زندگی مشتری
_کیفیت متریال و روش انجام کار
مطمئنا اگر پیگمنتر از بهترین متریال برای بولد بروز استفاده نماید و در کار خود حرفه‌ای باشد اگر جنس پوست مشتری و شرایط فیزیکی او مناسب نباشد کار نتیجه چندان رضایت‌بخشی نخواهد داشت. این تکنیک همانند میکروبلیدینگ فیبروز ظریف است.

همانند سایر تکنیک‌ها این تکنیک مناسب پوست خشک و پوست نرمال است. مطمئنا این تکنیک مناسب پوست‌های چرب و پوست مختلط نیست. اما تجربه شخصی من متفاوت بوده است. با میکروبلیدینگ فیبروز و بولدبروز روی پوست چرب کار کرده‌ام و ماندگاری آن نیز عالی بوده است. شما هم از امتحان کردن نترسید و در صورت ریزش یک ترمیم رایگان به مشتری هدیه دهید البته اگر به دنبال کسب تجربه هستید!

تکنیک مجیکال بروز ابرو چیست

تکنیک مجیکال بروز ابرو همان میکروبلیدینگ به سبک بولد بروز است که برخی نام مجیکال را بر روی آن نهاده اند . مجیکال به معنی جادویی است. از آن جهت این تکنیک مجیکال نامیده می شود که کاملا طبیعی است و تمامی عیوب ابرو را می پوشاند و چهره مشتری را چندین برابر زیباتر می کند

رنگ بولدبروز

برای بولد بروز می توان از رنگهای فیبروز استفاده کرد. یادتان باشد که نسخه فیک رنگهای فیبروز نیز در بازار ایران موجود است. پس حتما مطمئن شوید که فروشنده شما شخص مطمئنی است.

مراقبت های قبل از انجام بولد بروز

1- نوشیدن مشروبات الکلی و نوشیدنی های حاوی کافئین مانند چای ، قهوه و … ممنوع است.
2-هر نوع لیزری قبل از بولد بروز ابرو ممنوع است
3- انجام بولد بروز ابرو در زمان عادت ماهیانه برای بانوان ممنوع است
4- حداقل تا 4 روز قبل از بولدبروز ابرو رنگ کردن موهای ابرو ممنوع است.
5- آفتاب گرفتن تا یک ماه قبل از انجام بولدبروز ابرو ممنوع است.

مراقبت های بعد از بولدبروز

 1. صرفا از پماداستریل چشمی آ استفاده نمایید .
 2. 72 ساعت بعد از بولد بروز استحمام نمایید.
 3. هنگام استحمام از کشیدن لیف یا هر وسیلۀ دیگری بر روی موضع خودداری نمایید.
 4. ترجیحا از شامپویی استفاده نمایید که اسیدی یا قلیایی نیست همانند شامپو بچه.
 5. برای استعمال پماد تا دو روز پس از آرایش دائم صورت از پد پنبه ای استریل استفاده نمایید. همچنین می‌بایست از خشکی پوست جلوگیری نمایید.
 6. به مدت یک ماه پس از آرایش دائم صورت از انجام آرایش،  مراجعه به سونا ، استفاده از سولاریوم خودداری نموده و از شنا کردن و در معرض مستقیم نور آفتاب قرار گرفتن پرهیز نمایید، زیرا بر روی بولد بروز شما اثر مخرب خواهد داشت.
 7. کندن زود هنگام زخم ابرو موجب تغییر رنگ ابرو و ایجاد اسکار می‌شود.
 8. تا 14 روز پس از بولدبروز ابرو منع انجام هرگونه آرایشی ممنوع است.
 9. درصورت بروز هرگونه مسئله ی غیرعادی در پوست باید به پزشک مراجعه نمایید.

فرآیند ترمیم و پوسته ریزی میکروبلیدینگ ابرو

روز اول: مشتری عاشق ابروهایش است و از ما تشکر می‌کند.
روز دوم تا چهارم: رنگ ابروها خیلی تیره می‌شود و مشتری رنگ آن را دوست ندارد.
روز پنجم تا هفتم: رنگ روی استروک‌ها تکه‌تکه شده و می‌ریزد.
روز هشتم تا دهم: استروک‌ها به‌طور کامل ناپدید می‌شوند.
روز چهاردهم تا بیست و هشتم: رنگ استروک‌ها بازمی‌گردد اما نه تمامی استروک‌ها! ممکن است در این مرحله ابروها قرینه نباشند.
روز چهل و دوم: بعد از ترمیم؛ مشتری باز هم عاشق ابروهای خود می‌شود. در این مرحله رنگ استروک‌ها را یکسان و ابروها قرینه می‌شود. در پوستهای چرب ممکن است نیاز به دوبار ترمیم باشد.

خدمات بولد بروز ابرو

در مرکز آرایش دائم اسرا حسینی ، خدمات بولد بروز ابرو  بصورت کاملا حرفه ای انجام می شود. لطفا جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای اجرای تکنیک بولد بروز ابرو توجه کنید که به چه مرکزی مراجعه می کنید . استفاده از لوازم کاملا استریل و یکبار مصرف و رنگ و سوزن با کیفیت بسیار حائز اهمیت است که به چه مرکزی برای این کار مراجعه می کنید.

جهت شرکت در دوره های آموزشی ما با اسرا حسینی تماس بگیرید

جهت دریافت خدمات و ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی و تضمینی ما با آکادمی اسرا حسینی در تماس بگیرید .
ساعت پاسخگویی 10 الی 19 به جز روزهای تعطیل

اسرا حسینی

من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم زیرا معتقدم هر پیگمنتر خوبی مدرس خوبی نیست و خوب آموزش دادن خود یک مهارت است که هر کسی آن را ندارد.

در مورد من : مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور مستر رسمی آکادمی MPT اتریش نویسنده کابردی ترین کتاب علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»  آرتیست رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز ) تکنسین رسمی نانو ریمووال با مواد فی ریمووال موسس سایت اسرا حسینی AsraHosseini.com • موسس سایت نانو ریمووال NanoRemoval.ir مدرس تمام تکنیک های روز دنیا بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توضیحات بیشتر روی اسرا حسینی کلیک کنید

مقالات مرتبط

جهت شرکت در دوره های آموزشی ما با اسرا حسینی تماس بگیرید

40 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • پوران رسولی
  1399-06-24 23:54

  سلام عزیزم ممنون از تشریح فوق العاده در رابطه با همه تکنیک های فیبروز وبولداگر اشکالی نداشته باشد ومزاحم وقت گرامیتون نمیشم باشما تلفنی تماس بگیرم ممنون از لطفتون

  پاسخ
 • ناشناس
  1399-07-01 11:02

  ممنون خیلی عالی توضیح داده شد کاش در مورد آکادمی های بین المللی هم توضیحی میدادید

  پاسخ
  • اسرا حسینی
   1399-07-04 11:45

   درود بر شما دوست عزیز
   ممنون از حسن نظر شما
   آکادمی اسرا حسینی بصورت خصوصی فعالیت دارد و ارتباطی با سایر آکادمی ها ندارد

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید .ببخشید من شیراز هستم و بدلیل ترس از نوع مواد استفاده برای بولدبروز متاسفانه هنوز اقدام به اینکار نکردم.جسارتا اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • اسرا حسینی
   1399-07-26 11:18

   سلام دوست عزیز . چه کمکی از دست ما بر میاد ؟

   پاسخ
 • عباسی
  1399-08-01 13:47

  سلام عزیزم من شیراز هستم و ابروهای خیلی نازک و کم پشتی دارم از همکارهاتون شیراز کسی رو میشناشید معرفی کنید، ممنون

  پاسخ
  • اسرا حسینی
   1399-08-18 20:25

   با سلام و احترام
   دوست عزیز خدمات ما فقط تهران هست و از شیراز هنرجویی نداشتیم تا بحال در این زمینه

   پاسخ
 • سلام عزیز کتاب سما رو چطور میشه تهیه کرد نسخه پی دی اف فروشیش هست؟

  پاسخ
  • اسرا حسینی
   1399-11-02 22:23

   درود و احترام
   عزیزم با واتساپ ما در تماس باشید
   09122475401
   سفارش کتاب هم از طریق سایت هم به روش مستقیم و کارت به کارت امکان پذیر هست

   پاسخ
 • سلام عزیز کتاب شما رو چطور میشه تهیه کرد نسخه پی دی اف فروشیش هست؟

  پاسخ
  • اسرا حسینی
   1399-11-13 17:23

   سلام عزیزم وقت بخیر . برای تهیه کتاب هم از طریق سایت میتونی اقدام کنین هم به روش مستقیم . لطفا به واتساپ ما پیام بدید
   09122475401

   پاسخ
 • مرضیه
  1399-11-14 16:08

  سلام ببخشید من ابروهام رو قبلا قاب و سایه زدم و هنوز قرمزی داره میتونم بولدبروز بزنم؟

  پاسخ
  • اسرا حسینی
   1399-11-22 10:47

   سلام عزیزم وقت بخیر عکس ابروهاتون رو ارسال کنین به واتساپ ما

   پاسخ
 • مهناز
  1399-11-24 00:37

  سلام مشهد کسی هست معرفی کنید. با تشکر

  پاسخ
  • اسرا حسینی
   1399-11-25 20:04

   سلام عزیزم متاسفانه خیر . ما هر چند وقت یکبار سفر داریم به مشهد

   پاسخ
 • در رشت هم کار اموز نداشته اید

  پاسخ
 • سلام عزیزم هزینه بولد بروز چنده؟
  روی ابروهای خام

  پاسخ
 • ناشناس
  1399-12-14 11:25

  توضیحاتون عالی بود .ممنون .

  پاسخ
 • مهسا عقیلی
  1399-12-19 11:01

  سلام خانوم روزتون بخیر بنده ده روز قبل ابروهامو فیبروز کردم و حالا رسیدم به مرحله بی رنگی شدید به نظرتون ابروهام اینقدر رنگ شون بر میگرده که ترمیم را دو ماه بعد انجام بدم

  پاسخ
  • اسرا حسینی
   1400-01-01 18:35

   درود بر شما
   بی رنگ شدن بخشی از فرآیند پوسته ریزی هست
   ترمیم از الزامات کار است

   پاسخ
 • ناشناس
  1400-03-10 01:31

  اصفهان کسی هست از هنرجوهاتون

  پاسخ
  • اسرا حسینی
   1400-03-16 13:02

   درود بر شما دوستان عزیز به چه منظوری دوست عزیز

   پاسخ
 • ستاره
  1400-03-28 02:00

  عالی بود توضیحاتتون و جامع
  مرسی ❤️

  پاسخ
 • سلام من تازه انجام دادم بعد حمام پوسته پوسته شدن چجوریه؟ طوری هست که خیلی مشخصه رو ابرو؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست