فُرم چشم ها

انواع فُرم چشم ها

فُرم چشم ها

همانگونه که می‌دانید شکل چشم در سبک آرایش چشم ما بسیار مهم است. این در مورد اکستنشن مژه هم صدق می‌کند. همانطور که انتخاب لباس متناسب با بدنتان به زیبایی ظاهر شما کمک می‌کند، اگر بدانید که مدل چشم شما چگونه است، می‌توانید بهترین آرایش و از آن بهتر اکستنشن مژه را برای چشم و مژه خود انتخاب کنید.

با شناختن فرم چشمتان شما می توانید بهترین افکت اکستنشن مژه را برای خود انتخاب کنید.

فُرم چشم ها
فُرم چشم ها

چشم گرد (Round Eyes)

یکی از انواع فُرم چشم، چشم گرد می‌باشد این مدل چشم‌ها به چشم‌های آهویی نیز معروف اند. در چشمان گرد اگر که خطی قائم و افقی از مرکز چشم ترسیم شود مشاهده می‌کنید که زیر خط افقی قسمت اعظمی از سفیدی چشم وجود دارد. این نوع چشم‌ها پهنا بیشتری دارند و کمتر کشیده شده اند به همین خاطر باید در اکستنشن مژه سعی کنید که این چشم‌ها کشیده تر دیده شوند و پهنای آنها را کم کنید.

برای دریافت خدمات اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09903355401 در ارتباط باشید.

چشم با پلک افتاده (Hooded Eyes)

یکی از انواع فرم چشم، چشم با پلک افتاده می‌باشد. در این مدل، حالت افتادگی در چشمان و پلک وجود دارد که مانع از این می‌شود که پلک‌های چشم دیده شوند. این نوع از پلک‌ها به خاطر افتادگی، به صورت و چشم‌ها حالتی خمار می‌دهند پس یکی از زییاترین پلک‌ها محسوب می شود.

برای دسترسی به مقاله ی لیفت و لمینت ابرو روی نوشته آبی کلیک کنید.

چشم رو به پایین (Down-turned Eyes)

یکی دیگر از انواع چشم، چشم‌های رو به پایین است. در این مدل از چشم‌ها اگر شما خط افقی رو در نظر بگیرید مشاهده می‌کنید که گوشه خارجی چشم از اون خط پایین تر اومده. در این نوع از چشم‌ها حتما باید اکستنشن شما به گونه‌ای باشد که چشم‌ها را به سمت بالا لیفت کند. در غیر این صورت یعنی در حالتی که چشم‌های شما به سمت پایین لیفت داده بشود شما را انسانی غمگین و ناراحت نشان خواهد داد.

چشم فرو رفته (Deep-set Eyes)

این مدل از چشم‌ها پلک‌های بزرگی دارند که به سمت داخل چشم فرو رفته و گود هستند. نکته مهم در اکستنشن مژه این چشم‌ها این است که باید اکستنشن مژه را به گونه‌ای انجام دهید که چشم شما گودتر نشان داده نشود.

برای شرکت در دوره های آموزشی اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09903355401 در ارتباط باشید.

چشم به هم نزدیک (Close-set Eyes)

در این نوع چشم‌ها در حد فاصل بین دو چشم، به اندازه‌ای کمتر از یک چشم تک، فاصله وجود دارد. در حالت عادی بین دو چشم به اندازه یک چشم تک فاصله هست. پیشنهاد می‌کنیم که حتما اکستنشن مژه را به گونه‌ای انجام دهید که صورت شما را به کناره‌ها به صورت کشیده تری نمایش دهد.

برای دسترسی به مقاله ی انواع افکت ها در اکستنشن مژه روی نوشته آبی کلیک کنید.

چشم‌های از هم فاصله دار (Wide-set Eyes)

در این چشم‌ها فاصله بین دو چشم از یک چشم تک بیشتر است. اکستنشن مژه باید به گونه‌ای باشد که فاصله چشم‌ها را بیشتر نشان ندهد، در چشم‌های از هم فاصله دار مژه های جلوی چشم باید به طور کامل اکستنشن شود تا فاصله چشم ها کمتر به نظر بیاید.

چشم‌های رو به بالا ( Upward eyes )

در این چشم‌ها اگر که یک خط افتی از میان چشم‌ها ترسیم کنیم گوشه‌های بیرونی چشم در بالای این خط قرار می‌گیرد. اکستنشن مژه این چشم‌ها باید به صورتی باشد که گوشه بیرونی را کمی به سمت پایین تر نشون بدهد. چشم‌های رو به بالا جز زیباترین چشم ها می باشد.

برای دسترسی به مقاله ی روغن کرچک برای مژه روی نوشته آبی کلیک کنید.

چشم بادامی (Almoned Eyes)

یکی از انواع حالت چشم، مدل چشمان بادامی می‌باشد. این نوع چشم حالتی کامل و خوب برای انجام اکستنشن مژه است. اگر خطی افقی و عمودی از مرکز چشم ترسیم کنید میبینید که از هر طرف خطوط رسم شده موازی هستند. نکته‌ای که درباره این چشم‌ها وجود دارد این است که معمولا باید به این مدل چشم عمق داده شود و از طریق اکستنشن مژه کمی آنها را درشت تر کنیم.

برای دریافت خدمات اکستنشن مژه و لیفت و لمینت ابرو در سالن حرفه ای اسرا حسینی با شماره واتساپ 09903355401 در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
جهت استفاده از تمامی امکانات سایت نظیر خرید محصول، دانلود فیلم های آموزشی رایگان و گذاشتن دیدگاه ثبت نام الزامی است
لطفا شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید تا کد تایید برای شما SMS گردد
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
اسکرول به بالا