رنگ و مش های 2023

رنگ و مش های جدید امسال

در ادامه مقاله به توضیح رنگ های سال 2023 پرداخته ایم .

مدل های جدید همیشه مورد توجه همه بانوان است .و هر سال بنابر سلیقه و مد تغییر می کند . مدل های رنگ و مش و انواع آمبره ها که در سال 2023 نمایش داده شده اکثرا روشن هستند.

برای شرکت در دوره آموزشی ( رنگ و مش و کوتاهی و درمان موی آسیب دیده و کراتین ) با مدرک بین المللی برای مهاجرت ، اخذ جواز سالن و آموزشگاه زیبایی و مهاجرت با شماره 09122475401 تماس بگیرید .

رنگ و مش های سال 2023

بلوند مرواریدی ( pearly blond dimension ) که از خانواده رنگ های روشن است و نیاز به شارژ مجدد رنگساز و مراقبت خاصی ندارد . مانند تصویر 2 و 9
رنگ موی دارچینی ( Hints of cinnamon) ;که از خانواده رنگ های گرم و جزو انتخاب رنگ های اسپرت است که بیشتر شبیه رنگ قهوه ای و مناسب افرادی ست که رنگ های متوسط و گرم و دخترانه میخواهند .این رنگ اگر به صورت هایلایت یا آمبره روی موی تیره کار شود ، نتیجه محشری می دهد .

رنگ و مش کرم سرد
رنگ و مش کرم استخوانی سرد
هایلایت کرم استخوانی
امبره کرم روشن روی زمینه موکا


رنگ موی قرمز روشن ( Brightened – up red) : که از تناژ های خیلی گرم و دلبر است و طیف گسترده ای دارد امسال تناز مسی قرمز روی زمینه تیره یا به شکل آمبره با ریشه قرمز و بلوند مسی ،بیشتر دیده می شود .مانند تصویر 7

رنگ ماسه ای و شکلاتی رنگ مد2023

برای رزرو وقت خدمات رنگ و مش و کراتین و درمان و احیای مو با شماره 09122475401 تماس بگیرید .

برای انتخاب رنگ موی مناسب خود باید به رنگ پوست رنگ چشم و موارد دیگر توجه کنید برای انتخاب بهتر به مقاله چگونه رنگ موی مناسب خود را انتخاب کنیم از سایت اسرا حسینی مراجعه نمایید .

اگر به دنبال رنگ های باکیفیت هستید می توانید یه مقاله رنگ های بدون آمونیاک مراجعه نمایید .

رنگ موی ماسه ای سخره ای ( Sandston blond ) این رنگ با درجه روشنی بالا در سال 2023 مد شده است .جزو رنگ های شیک و بی دردسر است و نیاز به رنگساز مداوم ندارد . رنگ بلوند ماسه ای را هم به صورت مش می توانید در بیاورید و هم به صورت دکلره کامل و هم به صورت آمبره روی زمینه موی طبیعی یا موی رنگ شده در سه حالت بسیار زیبا و چشم نواز است . تصویر شماره 4
رنگ قهوه ای شکلاتی تیره (Blushed chicilate brown ) از رنگهای ترندسال 2023 است که هم می توانید فقط زمینه موی خود را رنگ کنید و هم می توانید روی ان مش کرم ، لولایت یا آمبره انجام دهید در تمامی حالت ها انتخاب بسیار زیبایی ست . مانند تصویر 3

رنگ بلوند طلایی 2023

رنگ بلوند طلایی ترکیبی از ریشه (Root blond blend) اگر زمان کافی برای احیای رنگ ریشه دارید این رنگ و تکنیک مناسب شماست و جزو ترندهای همیشگی ست که در سال 2023 بیشترین میزان استفاده را داشته است مانند تصویر 1


مش طلایی

رنگ مرواریدی ترند 2023

از رنگهای ترند 2023 رنگ سوپر بلوند مرواریدی است مانند تصویر شماره 5 ، این رنگ را هم می توانید روی پایه 9 دکلره ترکیب کنید و هم روی پایه های 7و 8 ، بزرگترین ویژگی این رنگ خاصیت ضد زردی ان است که مو پس از شستشو خوش رنگ و بدون زردی می شود.

دودی نقره ای روشن ترند 2023

از رنگ هایی که رنگ روشن آن ، امسال خیلی تکرار شده بخصوص به شکل آمبره روی زمینه تیره مانند تصویر شماره 6 اگر شما طرفدار مش یا هایلایت هستید و می خواهید ترند 2023 را هم داشته باشید می توانید روی زمینه طبیعی موی خودتان مش دودی نقره ای در بیاورید .

رنگ دودی نقره ای موی مصری

برای داشتن رنگ دودی نقره ای به مقاله رنگ دودی نقره ای مراجعه کرده و از ترکیب رنگ هایش استفاده کنید .

چنانچه موی شما کوتاه است و به دنبال مدل ها و تکنیک های جدید آمبره و کوتاهی و انواع رنگ و مش هستید به مقاله رنگ و ازمش موی کوتاه مراجعه نمایید برای دسترسی به مقاله مورد نظر روی نوشته صورتی کلیک نمایید .

برای رزرو وقت خدمات رنگ و مش و کراتین و درمان و احیای مو با شماره 09122475401 تماس بگیرید .

www.asrahosseini.com-stand-01
من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم
 • پداگوژ و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • موسس و مدیر آموزشگاه مراقبت زیبایی اسرا حسینی
 • موسس و مدیر آموزشگاه خدمات آموزشی و مربیگری اسرا حسینی
 • مستر رسمی طراحی آموزشی از اتریش
 • نویسنده کاربردی‌ترین کتاب و راهنمای علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»
 • عضو رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز زیر نظر گرند مستر برانکو بابیک )
 • اولین تکنسین رسمی نانو ریمووال فی ریمووال گروه ایرانیان زیر نظر مستر جوردی جوزف ناپونیلو
 • موسس و مدیر سایت های اسرا حسینی
 • مدرس تمام تکنیک های روز دنیا با بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم سر ، صورت و هاله سازی سینه
 • دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • دارای 58 مدرک بین المللی معتبر در زمینه آرایش دائم و آرایشگری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا
Scroll to Top