پایه رنگ های میکروبلیدینگ

رنگهای میکروبلیدینگ براساس منشاء ساخت به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 • اکسیدهای آهن : اکسیدهای آهن بدست آمده از غبار سنگ‌ها ، زنگ زدگی و سایر اکسیدهای طبیعی فلزی
 • رنگدانه های مصنوعی : که از گیاهان ، حیوانات و سایر مواد موجود در طبیعت یا سایر مواد مصنوعی تولید می شوند.

هر گروه دارای مزایا و معایبی ست که بر میزان ماندگاری رنگ اثرگذار است. در میکروبلیدینگ ، ما با سه پیگمنت اصلی؛ سیاه ، قرمز و زرد سروکار داریم. این پیگمنتها با گذشت زمان براساس منشاء خود ماندگاری متفاوتی دارند.
در بین اکسیدهای آهن ، پیگمنت قرمز تقریباً پایدار است ، به همین دلیل ابروهای تتو شده با اکسیدهای آهن پس از مدتی کاملاً قرمز به نظر می‌رسند.
در بین رنگدانه های مصنوعی ، پایدارترین پیگمنت سیاه است ، در حالی که زرد و قرمز سریعتر محو می شوند ، بنابراین رنگ ابروی مشتری به مرور خاکستری می‌شود.

استفاده از رنگهای با کیفیت

مهمترین موضوع در فرآیند میکروبلیدینگ فیبروز ، میکروپیگمنتیشن ابرو ، نانو بروز ، بولد بروز و بریزی بروز انتخاب رنگ مناسب است. تطبیق رنگ مصرفی با موهای طبیعی ابرو است. هرچقدر تناژ رنگ مصرفی با موهای طبیعی ابرو هماهنگ تر باشد، نتیجه هاشور ابرو زیباتر خواهد بود. خوشبختانه کمپانی فی طیف متنوعی از تناژهای رنگی را در اختیار ما قرار داده است، از قهوه‌ای سوخته سیر ( black ) تا قهوه‌ای زیتونی ( brown1 ) و قهوه‌ای عسلی ( fox ) ، یا حتی قهوه‌ای خنثی که در سایر برندها کمتر می‌بینیم. یک برند خوب همانند فیبروز تمامی طیف‌های رنگی را به خوبی پوشش می‌دهد. پیگمنتر با یک ترکیب رنگ عالی می‌تواند لبخند رضایت را بر روی لبهای مشتریان خود بنشاند.

بهترین رنگهای میکروبلیدینگ ابرو

رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز با کیفیت‌ترین رنگهای جهان است که چند سال پیاپی جزو بهترین رنگهای جهان شناخته شده است. کمپانی فی از همان بدو تولید رنگ‌ها چشمان انداز قابل تحسینی برای ارتقاء این رنگ‌ها داشته و با تلاش برانکو بابیک موسس کمپانی فی هر ساله در جهت بهبود فرمولاسیون رنگهای فیبروز کوشیده است. فرمولاسیون این رنگها از S به SUPER رسیده است. رنگ‌های فیبروز تنها رنگ‌های مورد تایید وزارت تمامی کشورهاست زیرا با بالاترین استانداردهای ممکن و با فرمولاسیونی خاص ساخته شده است.

فرمول رنگ‌های PhiBrows SUP

چیزی که باعث می شود فرمولاسیون PhiBrows SUP خاص باشد ، فرمولاسیون آن است.در رنگهای SUP فیبروز اکسیدهای آهن و مصنوعی با هم مخلوط شده اند تا نتیجۀ بهتری داشته باشند. فرمول SUP از اکسیدهای آهن قرمز و پیگمنتهای زرد و سیاه مصنوعی استفاده می کنند ، در نتیجه پس از میکروبلیدینگ ابرو ، رنگ ابرو به سمت بنفش مایل به خاکستری یا قرمز خالص نمی‌رود.

در این فرمول میزان فلزات سنگین در حد مجاز است. ساخت رنگ با رنگدانه های مصنوعی معمولاً بسیار دشوار است زیرا فرمول آنها بسیار سبک است و زیر پوست حرکت می‌کنند و فید می‌شوند. فرمول SUP به اندازه کافی سنگین است و در آب حل نمی شود ، بنابراین در صورت دانستن قلق این رنگ و استفاده صحیح از آن رنگ زیر پوست پخش نمی‌شود.

شناخت پیگمنت های 10 میل میکروبلیدینگ فیبروز – مدرس سیده اسرا حسینی

فرمول بهبود یافته PhiBrows SUPE

نسل پنجم رنگدانه‌های PhiBrows که نسل پنجم رنگدانه‌های فیبروز است، تحت عنوان SUPE در اختیار آرتیست‌ها قرار گرفت. این سری از رنگ‌ها ، نسل پنجم رنگهای فیبروز است. نقطه قوت این سری از رنگها پیگمنت زرد فشرده شده‌‌تری است که نسبت به پیگمنت‌های قبلی پایدارتر است. در ترکیبهای قبلی رنگ زرد به سرعت از روی پوست محو می‌شد به همین دلیل ممکن بود رنگ ابروها به سمت دودی یا قرمز برود. تنها رنگ پر مصرف فیبروز که کم ریسک‌تر است براون2 آن است که احتمال قرمز شدن و دودی شدن رنگ را کاهش می‌دهد. این سری از رنگ‌های فیبروز نسبت به رنگهای سری قبلی برای گرم یا سرد شدن نیازی به ترکیب رنگ ندارد.

دایره ترکیب رنگ فیبروز

کاتالوگ رنگ فیبروز

همانطور که پیشتر گفته شد، رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز از ترکیب سه پیگمنت قرمز ، سیاه ، زرد درست می‌شود. از ترکیب یکسان این رنگها رنگ SUP Brown 2 که پرکاربردترین رنگ فیبروز است ساخته می‌شود. رنگ براون 2 فیبروز یک قهوه ای خنثی است که بر روی اکثر پوستها نتیجه ای نسبتا خوب دارد. با افزودن هر یک از پیگمنتهای قرمز ، زرد یا سیاه می توان تناژ رنگ براون 2 تغییر داد و بر اساس رنگ موهای مشتری سایر طیف‌های رنگی را ساخت. در مقاله اختصاصی رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز به معرفی تک تک این رنگها خواهم پرداخت. در ترکیب رنگهای فیبروز استفاده از میکسر رنگ ضروری است.

مزیت‌ رنگ فیبروز

 • کاشت رنگ عالی
 • ماندگاری بالا
 • فاقد هر گونه فلز سنگین هستند
 • با گذشت زمان تغییر رنگ نمی‌دهند
 • با گذشت زمان از روی پوست محو می‌شوند
 • تمامی تنالیته‌های رنگی را دارد
 • تعداد رنگها محدود است به همین دلیل مانع سرگردانی پیگمنترها در تهیه رنگ می‌شود
 • ته تناژ باقی مانده این رنگها کمرنگ و دودی است
 • با یک شات لیزر پاک می‌شوند.

جهت دریافت خدمات و ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی و تضمینی ما با آکادمی اسرا حسینی در ارتباط باشید

اسرا حسینی

من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم .

در مورد من : مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور مستر رسمی آکادمی MPT اتریش نویسنده کابردی ترین کتاب علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»  آرتیست رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز ) تکنسین رسمی نانو ریمووال با مواد فی ریمووال موسس سایت اسرا حسینی مدرس تمام تکنیک های روز دنیا بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توضیحات بیشتر روی اسرا حسینی کلیک کنید

مقالات مرتبط

جهت شرکت در دوره های آموزشی ما با اسرا حسینی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست