ترکیب رنگ برای موی سفید بدون دکلره

 رنگ کردن موی سفید
موی سفید موی فاقد رنگ دانه است
رنگ امیزی موی سفید بدون دکلره
4 دسته موی سفید داریم

موی سفید با افزایش سن خودش را نشان می دهد . به این صورت که رنگ دانه های مو ، آرام آرام از بین می روند و نهایتا مو بی رنگ می شود و اصطلاحا ما می گوییم مو سفید شده است و برای پوشاندن آن مجبوریم که رنگش کنیم . از دردسرهای رنگ کردن موی سفید هم خبر دارید!

گاهی اوقات می شنویم که بعضی مشتری ها برای رنگ کردن موی سفید خود اول مو را دکلره می کنند و بعد مو را رنگ یا رنگساژ می کنند این کار خیلی زمان بر و سخت است. ما می توانیم با ترکیب رنگ صحیح ، موی سفید را بدون دکلره رنگ آمیزی کنیم .

برای این روش با من همراه باشید .

برای آماده کردن موی سفید برای پذیرش رنگ ، سه روش که در مقاله چگونه موی سفید را رنگ کنیم مراجعه کنید ، برای دسترسی به مقاله روی نوشته صورتی کلیک کنید .

بتدا یکی از روش ها را انجام داده سپس از ترکیب رنگ زیر استفاده نمایید .

اول مو را آماده کنید

برای رنگ آمیزی موی سفید بدون دکلره ، اول باید موی سفید را آماده پذیرش رنگ کنید که سه روش را در مقاله چگونه موی خود را رنگ آمیزی کنیم توضیح داده ام ودرصد سفیدی مو را درنظر بگیرید برای دانستن میزان سفیدی خود می توانید به مقاله چگونه موی سفید خود را رنگ کنیم مراجعه کنید.

دنیای رنگ عالمی متنوع و زیباست اگر شماهم به این دنیای زیبا علاقه مند هستید و از طرفی هم می خواهید یک شغل پر در امد داشته باشید به شما پیشنهاد می دهم که رنگ و مش را یاد بگیرید. در دوره های آموزشی آکادمی اسرا حسینی ، شما صفر تا صد مباحث را به تمام جزئیات یاد می گیرید و کار عملی انجام می دهید و حتی می توانید در دوره های کاروزی شرکت کنید و مهارت و دانش خود را ارتقا دهید . دوره های ما شامل مدرک بین المللی می باشد شما با این مدرک می توانید به راحتی مهاجرت کنید و همینطور برای گرفتن جواز سالن زیبایی و آموزشگاه زیبایی اقدم نمایید . برای شرکت در دوره های آموزشی ما با شماره 09122475401 تماس بگیرید .

بعد از تشخیص میزان سفیدی و رعایت نکات رنگ آمیزی موی سفید که در لینک بالا ذکر شده می توانید از این فرمول استفاده نمایید .

3 رنگ جادویی برای رنگ کردن موی سفید

نکته مهم : این ترکیب مناسب عزیزانی است که تمایل دارند رنگ روشن بدون دکلره و بدون رفله نارنجی داشته باشند .

رنگ 7/00 استفاده نمایید. رنگ های سوپر نچرال رنگهای قوی و مناسبی برای موهای سفید هستند و قدرت پوشانندگی موی سفید را دارند

برای رزرو وقت برای رنگ و مش و انواع آمبره و درمان موی آسیب دیده می توانید با شماره 09122475401 تماس بگیرید .

از رنگ بژ یا رنگ 7 دودی در ترکیب رنگ تان استفاده نمایید رنگ بژ یا دودی به ماندگاری رنگ کمک زیادی می کند.( یکی از رنگ ها را انتخاب کنید یا رنگ بژ یا رنگ دودی )

از رنگ 6 طلایی هم در ترکیب خود استفاده نمایید . طلایی به شما کمک می کند با شستشو موی سفیدتان به خاکستری و کدری نرود و همینطور باعث براقیت رنگ مویتان می شود و با شستشو رنگ مویتان گرم و جذاب بماند.

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای موهای سفید

موی سفید
خحجم اکسیدان به جنس موبستگی دارد
رنگ کردن موی سفید بدون دکلره
بارنگ اصولی رنگ موی سفید پاک نمی شود

نسبت رنگ ها در ماندگاری رنگ اثر می گذارد. پس با فرمول های مشخص و دقیق زیر موی سفید خود را رنگ کنید.
ما برای رنگ کردن موی سفید بدون دکلره نیاز به سه تیوپ رنگ داریم که در ادامه آن ها را توضیح می دهم

 • رنگ 7/00 به اندازه یک چهارم تیوپ
 • رنگ 7 دودی یا 7بژ به اندازه نصف تیوپ یعنی یک دوم تیوپ
 • رنگ 6 طلایی به اندازه یک هشتم تیوپ

  دقت کنید که حجم ذکر شده برای رنگ کردن یک موی کوتاه مصری با حجم معمولی است

اگر شما در خانه موی سفید خود را رنگ می کنید، دقت کنید که برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب باید حجم تیوپ های شما یکسان باشد . یعنی یا همه شصت میل باشند یا همه 120 میل باشند.
نکته بعدی در مورد رنگ کردن موی سفید این است که اگر موهای شما پرتر یا بلندتر بود باید رنگ بیشتری ترکیب کنید. فقط دقت کنید که نسبتهای ذکر شده در قسمت بالا به هم نخورد یعنی همه را یا یک و نیم برابر کنید یا دو برابر یا سه برابر و … باشند.

غلظت رنگ در موی سفید

اول رنگ ها را در کاسه غیر فلزی خوب هم بزنید سپس اکسیدان 6% را به ترکیب اضافه کنید .غلظت رنگ باید مانند ماست باشد در واقع رنگ و اکسیدان باید به اندازه مساوی ترکیب شوند .مثلا اگر حجم رنگ شما 60 گرم است باید 60 گرم اکسیدان به آن اضافه کنید .

میزان اکسیدان در موهای سفید و خشک

اکسیدان شش درصد
اکسیدان مناسب موی سفید فقط 6درصد است

نکته : در موهای خشک که اصطلاحا رنگ را می خورد میزان اکسیدان 6% کمی بیشتر از نصف است رقیق کردن رنگ باعث یک دستی مو می شود و تمام تارهای مو رنگ را به یک اندازه دریافت می کنند .

استفاده از این رنگ ها ممنوع

به این نکته توجه کنید که اگر می خواهید موی سفید خود را بدون دکلره روشن کنید فقط باید از رنگ شماره 7/00 استفاده کنید شماره های بالاتر مانند رنگ شماره 8 و 9 و 10 قدرت پوشانندگی موی سفید را ندارد و با چند بار شستشو رنگ مو پاک شده و به نارنجی می رود که دلخواه خانوم ها نیست با استفاده از فرمول ذکر شده در بالای مقاله شما می توانید رنگ موی زیبا و بی نظیری داشته باشید . یادتان باشد قبل از استفاده از ترکیب رنگ بالا حتما باید موی سفید خود را آماده کرده باشید .برای اماده سازی به مقاله چگونه موی سفید را رنگ کنیم مراجعه نمایید .

برای رنگ آمیزی صحیح و اصولی به مقاله چگونه موی سفید خود را رنگ کنیم . مراجعه نمایید .

اکسیدان مناسب موی سفید

برای رنگ پذیری موی سفید باید از اکسیدان های ضعیف استفاده کنیم تا در اثر حمام رفتن ، مو رنگ پریده نشود بهترین اتخاب اکسیدان 6% است که در رنگ آمیزی موی سفید به ما کمک می کند تا رنگ مو ماندگار شود . میزان حجم رنگ و اکسیدان 6% باید مساوی باشد .

رنگ فوری برای موی سفید

زمانی که خیلی عجله دارید و نمی توانید از روش های رنگ آمیزی استفاده نمایید بهتر است برای مدیریت زمان خود از ریمل های مو استفاده نمایید . لازم نیست که کل مو را ریمل بزنید فقط کافی ست که فرق مورد نظر خود را باز کنید و آن قسمت را با ریمل رنگ کنید و همینطور دو یا سه ردیف اطراف آن را و قسمت شقیقه یا رستنگاه مو ، معمولا سفیدی مو از قسمت شقیقه شروع به رویش می کند با رنگ آمیزی همین محدوده ها می توانید تا رفتن به آرایشگاه و رنگ آمیزی موی خود ، سفیدی موی خود را بپوشانید . اگر می خواهید که رنگ موی یکدست و مرتبی داشته باشید می توانید از ما خدمات دریافت کنید .

برای رزرو وقت جهت رنگ و مش و انواع آمبره و در مان موی آسیب دیده ( مانند : ریزش مو ، آسیب ساقه مو ، وز مو می توانید با شماره 09122475401 تماس بگیرید.

www.asrahosseini.com-stand-01
من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم
 • پداگوژ و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • موسس و مدیر آموزشگاه مراقبت زیبایی اسرا حسینی
 • موسس و مدیر آموزشگاه خدمات آموزشی و مربیگری اسرا حسینی
 • مستر رسمی طراحی آموزشی از اتریش
 • نویسنده کاربردی‌ترین کتاب و راهنمای علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»
 • عضو رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز زیر نظر گرند مستر برانکو بابیک )
 • اولین تکنسین رسمی نانو ریمووال فی ریمووال گروه ایرانیان زیر نظر مستر جوردی جوزف ناپونیلو
 • موسس و مدیر سایت های اسرا حسینی
 • مدرس تمام تکنیک های روز دنیا با بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم سر ، صورت و هاله سازی سینه
 • دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • دارای 58 مدرک بین المللی معتبر در زمینه آرایش دائم و آرایشگری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا
Scroll to Top