رنگ کردن موی سفید

چگونه موی سفید را رنگ کنیم

موی سفید و رنگ کردن آن
مو صددرصد سفید
موی سفید جو گندمی
موی سفید جوگندمی

موی سفید دردسرهای خودش را دارد و خیلی از بانوان این تجربه را دارند که پس از رنگ کردن موی سفید چندبار که به حمام می روندو مو شسته می شودرنگ موی شان از بین می رود و سفیدی ها بیرون می زند و موها ظاهر زشتی پیدا می کند در این مقاله از سایت اسرا حسینی به رنگ کردن موی سفید در منزل می پردازیم اگر تجربه رنگ کردن مو در منزل را ندارید و اولین بار است که می خواهید این کار را انجام دهید بهتر است به مقاله رنگ کردن مو در خانه مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات رنگ و مش و آمبره و درمان موی اسیب دیده و سوخته با شماره 09122475401 تمای بگیرید .

دلایل سفید شدن موها

 • سن و سال : با بالا رفتن سن موها شروع به سفید شدن می نماید اما به طور معمول پس از 35 سالگی موها از قسمت شقیقه به صورت تار به تار شروع به سفید شدن می نماید
 • استرس زیاد : در دنیای مدرنیته امروز استرس از مهمتری عوامل سفیدی موها در آقایان به شمار می رود
 • اختلالات هورمونی : در بانوان مهمترین عاملی که باعث سفیدی موها می گردد اختلالات هورمونی است .
 • داروهای خاص : استفاده از دارو هایی مانند داروهای اعصاب یا تیروئید باعث سفیدی مو می گردد .
 • شوک ناگهانی : یکی از مهمترین عواملی است که ممکن است فرد دچار سفیدی زودرس موها گردد .

رنگ موی سفید بدون دکلره روی نوشته صورتی بزنید .

رنگ کردن موی سفید

برای رنگ کردن موی سفید شما می توانید از سه روش استفاده نمایید که در ادامه مقاله به آنها می پردازیم:

1-رنگ کردن موی سفید به روش مردانساژ
2-رنگ کردن موی سفید به روش شامپو شیمیایی
3-رنگ کردن موی سفید به روش پیگمنت تراپی

چونه موی سفید را رنگ کنیم
موی سفید صدردصد

رنگ کردن موی سفید به روش مردانساژ

اگر موی شما سفیدی کمتر از 20% دارد یعنی تعدادی تار سفید و پراکنده در قسمت شقیقه ها دارید، قبل از رنگ کردن موها ابتدا مقداری اکسیدان شماره 2 (9%) یا 3 ( 12%) را به قسمتهای سفید بزنید و 15 دقیقه صبر نمایید. سپس اکسیدان را با پنبه یا حوله یکبار مصرف پاک کنید.پس از آن رنگ اصلی را روی موی خود بگذارید . زمانی که موها سفیدمی شوند پولک مو بسته می شود و رنگ پذیری مو کم می گردد. در روش مردانساز برای پوشش سفیدی مو با قرار دادن اکسیدان ،مو تحریک شده و پولک موی سفید باز می گردد و مو رنگ می گیرد .
توجه در تکنیک مردانساژ برای پوشش موی سفید بعد از اکسیدان موها اصلا شسته نمی شود .

رنگ کردن موی سفید به روش شامپو شیمیایی

شامپو شیمیایی برای رنگ کردن موهای سفید بالای 20% است و برای روشن کردن مو تا پایه 7 یعنی یک دکلره سریع و کوتاه مدت برای تحریک پولک مو و رنگ پذیری بهتر و بیشتر مو ،در این روش یرای رنگ کردن موی سفید ابتدا 30 گرم پودر دکلره آبی ( معادل یک پیمانه دکلره ) به همرا ه اکسیدان 6% ( یک و نیم برابر پودر )و کمی شامپو را ترکیب نموده روی کل مو زده و به مدت 10 دقیقه روی مو ماساژ می دهیم سپس مو را آبکشی نموده خشک می کنیم و رنگ اصلی و مورد نظرمان را روی مو می گذاریم

برای شرکت در دوره های آمورشی و دوره های کاروزی و جهت دریافت مدرک بین المللی برای مهاجرت و اخذ جواز سالن زیبایی و آموزشگاه زیبایی اقدم نمایید با شماره 09122475401 تماس بگیرید .

رنگ کردن موی سفیدبه روش پیگمنت تراپی

در روش پیگمنت تراپی برای پوشش سفیدی مو در مرحله اول رنگ مورد نظر را باید از سری نچرال انتخاب نمایید مثلا اگر می خواهید از سری رنگ دودی شماره 7 استفاده نمایید ابتدا رنگ شماره 7/0 را روی مو می گذاریم و 20 دقیقه صبر می کنیم سپس رنگ مورد نظر خود را روی مو قرارداده وسپس 35 دقیقه صبر نمایید و موی خود را بشوییدتوجه داشته باشید بعد از مرحله اول نیازی به شستشوی مو نیست رنگ دوم را روی همان مو تکرار کنید .

رنگ روشن برای موی سفید
رنگ روشن برای موی سفید

نکات مهم در پوشش دهی موی سفید

 • سری رنگ های طبیعی یا نچرال که با حرف N مشخص می شوند، بهترین گزینه برای رنگ کردن موهای سفید است زیرا این گروه رنگ های خالص و اصلی اند و ماندگاری بیشتری دارند.
 • برای رنگ کردن موهای سفید به پراکندگی موی سفید توجه نمایید اگر میزان سفیدی موی شما زیاد است از قسمت جلوی مو یا شقیقه ها رنگ کردن مو را شروع نمایید
 • هر چقدر میزان سفیدی مو بیشتر باشد باید مقدار رنگ طبیعی یا همان اصلی در ترکیب رنگ، بیشترباشد .

چه رنگی سفیدی مو را می گیرد

رنگ مناسب موی سفید
پوشش موی سفید با انواع رنگ

بعضی ازموهای سفید در رنگ پذیری بسیار مقاوم و لجباز هستند برای این موها از سری رنگهای سوپر قوی یا سوپر نچرال استفاده نماییدوقتی برای خرید رنگ به کاتالوگ های رنگ مو نگاه می کنید رنگ هایی را می بینید که پس از شماره رنگ مورد نظر شما بعد از ممیز یک یا دوصفر دارند مانند 3/0 ، 4/0 ،5/0 یا 6/00 5/00 و …رنگهایی که دارای یک صفر هستند از خانواده نچرال و رنگ هایی که دارای دو صفر هستند از خانواده سوپر نچرال هستند و هر دو خانواده از رنگهای قوی و مناسب برای پوشاندن موی سفید هستند در مقاله های اموزشی برای دوره های حرفه ای تفاوت این رنگ ها با یکدیگر توضیح داده شده است.

 • برای رزرو وقت برای رنگ و مش و انواع آمبره و درمان موی آسیب دیده ( مانند : ریزش مو ؛ نازک شدن و کم پشتی مو ، خشکی ساقه ها ، دمیج شدن و آسیب دیدگی مو ، رفع قطع شدن مو و حالت اسکاچی مو ) می تونید با شماره 09122475401 تماس بگیرید .

رنگ موی دودی برای موهای سفید

 • در رنگ کردن موی سفید،رنگ انتخابی شما بسیار مهم است و در چهره تان بسیار اثر گذار است از این روش می توانید از رنگ های گرم مثل عسلی، طلایی، شکلاتی، نسکافه ای، کاراملی و مسی که گزینه های مناسبی اند استفاده نمایید زیرا سفیدی مو خودش سایه روشن سرد در موها ایجاد می کند و وقتی شما رنگ های سرد به خصوص نقره ای یا دودی و خاکستری می گذارید، ممکن است رنگ روی موهای شما خیلی بی روح جلوه کندو چهره تان مسن تر به نظر برسد بنابراین توصیه می کنیم از رنگهای دودی و خانواده سرد برای پوشش سفیدی موی خود استفاده نکنید

اکسیدان مناسب برای موی سفید

از اکسیدان یک یا همان 6% در ترکیب رنگی خود استفاده کنید زیرا هم دو رنگی در موها به وجود نمی آید و هم چون ضعیف تر است باعث می شود در اثر تکرار شستشو ، رنگ مدت زمان بیشتری روی موها بماندو همچنین پوست سرتان از کشیدگی و خشکی و التهاب در امان است .

اکسیدان شش درصد
اکسیدان برای موی سفید

شامپو رنگ برای موی سفید

گاهی پیش می آید که ما عجله داریم و فرصت کافی برای انجام مراحلی که در بالا ذکر شدنداریم حالا چاره کار چیست ؟ بهترین پیشنهاد اسرا حسینی استفاده از شامپوی رنگ می باشد که موقتا سفیدی شما را پوشانده و به قول معروف کارراه انداز است مثلا می خواهید تن دودی به موی خود بدهید . برای تهیه شامپوشیمیایی رنگ دودی ، 4-5 سانت از رنگ شماره 3/0 از سری رنگهای بدون آمونیاک را بردارید و با یک قاشق غذاخوری اکسیدان شماره یک ( 6%) ترکیب نموده و 2 سانت هم واریاسیون نقره ای و 2 پمپ شامپوی سیلور به آن اضافه نمایید و مخلوط را خوب هم بزنید سپس یک استکان آب ولرم به آن اضافه نموده و خوب رنگ را در آب حل کنید تا گوله گوله نباشد وسپس روی موی تمیز ریخته وموی خود را با شامپورنگ به مدت 5- 10 دقیقه ماساژ دهید در حین ماساژ مو ، رنگ مو را هم چک کنید اگر رفله دودی را گرفته بود آن را بشویید و سپس ویتامینه یا نرم کننده بزنید .

برای شرکت در دوره های آموزشی ، کارورزی ، دریافت مدرک بین المللی جهت مهاجرت ، اخذ جواز سالن زیبایی و تاسیس آموزشگاه با شماره 09122475401 تماس بگیرید.

رنگ تیره مناسب برای موهای سفید

خیلی از بانوان به رنگ های تیره علاقه بسیاری دارند و برای پوشش موی سفید خود از رنگهایی مانند مشکی شماره 1 یا 2 استفاده می نمایند این رنگ ها شاید در پوشش سفیدی شما موثر باشند اما از طرفی در زمان لایت یا هایلایت کردن محدودیت زیادی برای شما و ارایشگرتان ایجاد می کنند چنانچه علاقه مند به رنگهای تیره هستید بهترین گزینه برای پوشش سفیدی شما رنگ 3/0 یا 3/00 یا 4/0 یا 4/00 است که قابلیت پوشش سفیدی مو را دارند و از طرفی هنگام ایجاد تغییراتی مانند لایت یا هایلایت مشکلی برای شما و آرایشگرتان ایجاد نمی کنند .

رنگ تیره برای موی سفید
بهترین رنگ تیره پوشش سفیدی

رنگ روشن برای موهای سفید بدون دکلره

 • شاید در گذشته برای اینکه موی سفید شما رنگ بگیرد و روشن هم باشد موی خود را مداوم دکلره می کردید . برای اینکه نیاز به این کار نداشته باشید در مقاله ای مجزا یک ترکیب حرفه ای را به شما آموزش می دهم تا بتوانیدموی سفید را بدون نیاز به دکلره رنگ کنید و رنگ مویی زیبا و بادوام داشته باشید .
  برای دریافت اطلاعات بیشتر در رنگ کردن مو می توانید مقاله رنگ کردن مو در منزل را مطالعه نمایید .

 • چنانچه به کار رنگ مو علاقه دارید وقصد دارید به صورت حرفه ای تکنیک های کار با مواد که شامل رنگ و مش و بالیاژها ، آمبره ، سامبره و … را بیاموزیدو مدرک بین المللی هم دریافت نمایید می توانید برای شرکت در کلاس آموزشی با شماره 09122475401 تماس حاصل فرمایید.

راه حل سریع برای پوشاندن سفیدی مو

ریمل مو
ریمل رنگی مو
ریمل مو برای پوشش سفیدی
رنگ فوری برای موی سفید

زمانی که خیلی عجله دارید و نمی توانید ار روش های ذکر شده استفاده کنید برای رفع سفیدی مو از ریمل های رنگی استفاده نمایید لازم نیست تمام موی خود را ریمل بزنید فرق مورد نظر خود را باز کنید و قسمت شقیقه و فرق مو را با ریمل مو بپوشانید با این تکنیک به کار خودتان هم میر سید .

88 در مورد “چگونه موی سفید را رنگ کنیم”

 1. مریم حسینی

  من از شما خانم حسینی خیلی ممنونم . خیلی خوب راهنماییمون کردید.

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   خواهش میکنم عزیزم ممنون از همراهی شما

  2. کارشناس سایت اسرا حسینی

   خواهش میکنم عزیزم
   ممنون از همراهی شما

  3. کارشناس سایت اسرا حسینی

   خواهش می کنم سمیه عزیز

  4. سلام خیلی ممنون بابت توضیحات قشنگتون واقعا عالی هستین

  5. کارشناس سایت اسرا حسینی

   سلام مرضیه جان ممنون بابت همراهی شما

  6. اسرا حسینی

   درود بر شما مرضیه عزیز
   خوشحالیم که با ما همراه هستید

  7. کارشناس سایت اسرا حسینی

   زنده باشید
   ممنون از همراهی شما

  8. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما شهره عزیز
   خواهش می کنم
   مرسی از همراهی شما

  9. ناشناس

   سلام خانم حسینی بایک مشکلی برخوردکردم میخواستم ازشمابپرسم من موهاموبادکلره به رنگ کنفی دراورده بودم حالاازموهاپنچ سانت رشت کرده سفید ومشکی چطوررنگ کنم که دودی حایلات روشن دربیارم ممنونم

 2. ناشناس

  سلام عزیزم یه دوستی دارم موهاش رنگ ومش هست حالا سه سانت ریشه سفید در اومده چیکار کنه رنگ قبلی پاک نشه

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   سلام عزیزم
   موهای ایشون باید از نزدیک دیده بشه و متناسب با شرایط موهاشون تصمیم بگیریم

  2. وج
   خسته نباشید.برای موهایی که سی درصد سفیدی دارن و میخوان رنگ تیره یا همون مشکی بزارن.راهنمایی میکنید

  3. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما
   ممنونم
   عزیزم محصول رنگ کردن موی سفید به زودی روی سایت قرار میگیره

  4. سلام من ی سوال داشتم چرا وقتی یه موی طبیعی رو رنگ مثلا ازشماره های ۹و۱۰میزاریم بازم تیره میشه؟

  5. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما ساهره عزیز
   عزیزم انواع رنگ مو فقط حداکثر توانایی روشن کردن مو تا سه درجه رو دارن .

  6. فاطمه پورناصرانی

   خانوم حسینی من ۴۱سالمه باموهای سفیدم درگیرم نمیدونم ازچه رنگ مویی استفاده کنم معمولا ۶/۰۰رو‌میگیرم و بعد چند روز دوباره موهای سفید به خاطر تیرگی این رنگ نمایان میشه پوستمم سبزس میتونید راهنماییم کنید ممنونم

  7. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما وقت عالی بخیر
   با واتساپ استاد فاطیما حسینی همراه باشید
   09352475401

  8. کارشناس سایت اسرا حسینی

   با سلام و وقت بخیر
   رنگ کردن موی سفید قاعده خاص خودش رو داره و یکی از بزرگترین معضلات خانماس در این راستا فیلم اموزشی جامعی تهیه کردیم که فرمول هاو مواد مصرفی و روش رنگ امیزی رو اموزش دادیم کلمه ارسال پکیج رو به واتساپ ما ارسال کنید تا در صوت بار گزاری فیلم ها بهتون اطلاع رسانی بشه

  9. ناشناس

   سلام خانم حسینی خسته نباشید من موهام مش داره ریشه مو دراومده سفیدی از جلو یه تیکه زیاده چه رنگی بخرم تا سفیده های مو بگیره ممنون

  10. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما
   وقت بخیر
   شرایط رنگ آمیزی برای هر مویی متفاوت با موی دیگر هست
   مجموعه ما در حال آماده سازی یک محصول جهت رنگ کردن موهای سفید هست

 3. ناشناس

  ممنون از راهنماییتون بسیار عالی بود موفق و موید باشید انشاالله 👌⭐⭐⭐⭐⭐⭐🙏

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   زنده باشید
   ممنون از همراهی شما

  2. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما وقت بخیر
   دوست عزیز لطفا جهت خرید پکیج رنگ موی سفید با واتساپ ما در ارتباط باشید

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما دوست گرامی
   محصول رنگ کردن حرفه ای موهای سفید به زودی بر روی سایت اسرا حسینی قرار می گیره

 4. ناشناس

  سلام من باردارم توماه آخرهستم موهام خیلی سفیدی داره چه رنگی بزنم که بتونم سفیدی موهام روبپوشانم

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما
   وقت عالی بخیر
   ما توصیه میکنیم رنگ کردن مو رو موکول کنید به بعد از وضع حمل . در صورت اصرار به انجام کار از رنگهای فاقد آمونیاک استفاده کنید

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   ممنونیم از همراهی شما

 5. سلام
  وقت بخیر
  لطفا در مورد رنگ موی آقایان نیز مطلب قرار دهید.
  بهترین مارک رنگ موی مردانه چیست؟ در واقع خواهشمندیم بیان فرمایید ویژگیهای یک رنگ موی عالی چیست و این ویژگها را در کدام مارک میتوان پیدا کرد؟
  من بیش از ۱۵ سال است که حنا و وسمه استفاده میکنم و راضی هم هستم ولی مشکلی که هست زمان بر بودن رنگ پذیری مو ها در ترکیب مذکور است، آیا میتوان از هر دو ترکیب رنگ و حنا به صورت یک در میان یا چند درمیان استفاده نمود؟( مثلا ۱ بار رنگ مو استفاده شود و یک بار ترکیب وسمه و حنا)
  آیا استفاده از اکسیدان ۳ درصد را در رنگ موی مشکی به صلاح می دانید؟
  متشکر از راهنمایی هایتان

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   باسلام و وقت بخیر فردا یک مقاله جامع برای رنگ موی آقایان قرار می دیم و دریک مقاله هم به صورت جداگانه نحوه رنگ آمیزی و زمان رنگ و انواع موی آقایان را بررسی می کنیم و به تمام سوالات پاسخ می دیم در پاسخ به سوال دومتون در تزکیب وسمه و حنا بهتره که جدا استفاده کنید تا متوجه بشید که کدوم گیاه باموی شما سازگاری بیشتری داره و سوال سومتون در استفاده از اکسیدان سه درصد اگر موهانون مشکی پر کلاغیه میتونید استفاده کنید اگر به اون اندازه تیره نیست از اکسیدان شش درصد استفاده کنید پیشنهاد میدم که به مقاله ای که میزارم مراجعه کنید و یه محصول هم برای هفته آینده توی سایت قرار می دیم که میتونید تهیه کنید تا به روش اصولی موهاتونو رنگ کنید

 6. اسراجان سلام من موهام رو پایه پنجه چه رنگی بزنم که بهم بیاد وسفیدی را بگیره وزود پاک نشه وبه پوست سبزه ورنگو روی بی روح من روح بده ممنون

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   سلام عزیزم
   وقت بخیر
   ممنون از همراهی شما
   عزیزم درصد سفیدی مو و پیگمنت مو خیلی اهمیت داره به همین دلیل امکان راهنمایی از راه دور و بصورت مجازی امکان پذیر نیست .

 7. سلام من دوس دارم موهام تیره باشه اماریشه سفید زود میاد بیرون ومنم ناچارم هی رنگ کنم .لطفای رنگ پیشنهاد بدید که در عین تیرگی زودم ریشه سفید پیدا نشه

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما عزیزم
   محصول حرفه ای رنگ کردن موی سفید به زودی در اختیار دوستان قرار میگیره

 8. خانم متقی

  سلام خانم حسینی نازنین.
  من 70 در صد موی سفید دارم شاید دو بار رنگ کرده باشم کلا در عمرم
  الان یه زحمت داشتم یه لطغی کنید پاسخ بدید ممنون.
  میخوام موهای سفید های لایت بشه تو موهای مشکی. از چه رنگی و چه راهکاری استفاده کنم.
  رنگ پوست گندمگون

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   با سلام و وقت بخیر خانم متقی عزیز
   عزیزم برای کاور کردن سفیدی موهاتون تکنیک هایلایت پر بهترین گزینه برای مو ی شماست تا هر ماه درگیر رنگ ریشه نشید و در مورد رنگ هایلایت هم رنگ های روشن از خانواده کرم بهتون میاد برای اطلاعات دقیق تر مقاله انتخاب رنگ موی مناسب رو مطالعه کنید و برای دریافت خدمات باکیفیت با بهترین مواد با شماره 09122475401 در واتساپ با خانم فاطیما در ارتباط باشید.

 9. هنگامه

  درود بر شما ….آیا برای مش کردن موی سفید هم نیاز به دکلره هست؟ و اینکه مدل رایگان برای رنگ و مش می پذیرید؟

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما وقت عالی بخیر
   با واتساپ ما در ارتباط باشید
   09122475401

  2. کارشناس سایت اسرا حسینی

   با سلام و وقت بخیر
   بله نیاز به روشن سازی هست البته مواد مصرفی متفاوته و بستگی به درصد سفیدی مو ها داره
   شمارتونو در واتساپ ارسال کنید تابرای مدل اطلاع بدن خدمتتون

 10. سلام عزیزم یه ترکیب مو برای من که مو هام 60درصد سفیدی داره بگو که فندقی بشه ممنون

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   رنگ کردن موی سفید قاعده خاص خودش رو داره و یکی از بزرگترین معضلات خانماس در این راستا فیلم اموزشی جامعی تهیه کردیم که فرمول هاو مواد مصرفی و روش رنگ امیزی رو اموزش دادیم کلمه ارسال پکیج رو به واتساپ ما ارسال کنید تا در صوت بار گزاری فیلم ها بهتون اطلاع رسانی بشه

 11. سلام موهای من پر پشت وخیلی سفید است رنگ پوستم تقریبا سبزه است میشه راهنماییم کنید از چه رنگی استفاده کنم ممنون

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   با سلام و وقت بخیر به مقاله انتخاب رنگ موی مناسب مراجعه کنید با مطالعه مقاله میتونید یک انتخاب عالی داشته باشید .

 12. با سلام برای موی سفید چه رنگی باید بزام ک ی دست بشه بعد مش کنم . ممنون

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما پکیج آموزش رنگ موی سفید آماده شده و به زودی در دسترس دوستان علاقمند قرار میگیره . این دوره به شکلی طراحی شده که مناسب خانمهای خانه دار و شاغل در زمینه رنگ و مش هست

 13. با سلام برای موی سفید چه رنگی باید بزام ک ی دست بشه بعد مش کنم . ممنون

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما پکیج آموزش رنگ موی سفید آماده شده و به زودی در دسترس دوستان علاقمند قرار میگیره . این دوره به شکلی طراحی شده که مناسب خانمهای خانه دار و شاغل در زمینه رنگ و مش هست

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما
   وقت عالی بخیر
   شرایط موی افراد و درصد سفیدی موها با هم کاملا متفاوت هست
   بنابراین امکان پذیر نیست برای هم نسخه یکسانی پیچید

 14. با درود و احترام و عرض وقت بخير،
  من از خارج از ايران مزاحم شما هستم ،

  ميخواستم از شما راهنمايى بگيرم ، چه رنگ مويى بخرم كه موى كاملاً سفيد من را خاكسترى كند ( من مرد هستم و موهاى من كاملاً سفيد است ) .

  قبلاً از محبت و وقتى كه ميگذاريد ، صميمانه سپاسگذارم

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما
   با واتساپ ما همراه باشید

 15. ناشناس

  مرسی عزیزم
  امروز میخام موهای مامانم رو به روش پیگمنت تراپی که توضیح دادین رنگ کنم
  دعا کنین خوب در بیاد از کار
  مرسی زیاد

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   خواهش می کنم عزیزم
   در پناه خدا باشید

 16. ناشناس

  سلام من ۲۵سالم موهام ازشقیقه سفید شده بعد پراکنده هم سفید شده چکارکنم دارم دیوانه میشم آیادکتر برم درست میشه

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما وقت بخیر
   با واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید

 17. من سرم جووگندمی سفیدشده وقتی هم رنگ میزارم زودسفیدمیشه چگونه رنگ واکسیدان بزارم که دیرسفیدبشه ممنون لطف کنیدراهنماییم کنید

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما
   وقت بخیر
   جهت رزرو وقت خدمات با 09122475401 در ارتباط باشید لطفا

 18. پری امرایی

  سلام خانوم حسینی عزیز من موهامو مش کرم کاهی کرده بودم حالا موهای سفیدم درومده چه رنگی بزنم تیره نشه

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما
   وقت بخیر
   تمامی مشاوره های مربوط به رنگ و مش و احیای مو حضوری هست دوست عزیز
   وضعیت موها باید از نزدیک بررسی بشه

 19. سلام خانم حسینی عزیز.. من موهام از عید تا الان هیچ رنگی نزدم وکامل مخصوصا جلو موهام سفید شده دوس ندارم رنگ تیره هم بزنم پوستم سبزه روشن هس لطفا راهنماییم کنید چه رنگی بزنم

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما مریم عزیز
   جهت رزرو وقت خدمات با واتساپ ما در ارتباط باشید
   09122475401

 20. سلام خانوم حسینی عزیز برای مش کردن موی اقایون که به رنگ سفید هست و میخواهیم جو گندمی بزنیم چه رنگی بزنیم که طبعیی به نظر برسه چون رنگ مشکی با سفید تناسب نداره

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   درود بر شما
   وقت بخیر
   دوست عزیز لطفا با واتساپ ما در ارتباط باشید
   09122475401

 21. سلام خسته نباشید
  توضیحاتتون خیلی عالی و کامل بود🤌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  1. کارشناس سایت اسرا حسینی

   سلام نرگس عزیز وقت بخیر
   ممنون از همراهی شما

 22. سلام، من ریشه مو ۶.۰۰ و ساقه ها ۸ شنی گذاشتم و خیلی قرمزی پارد، می خواهم رنگ ۸.۱۹ و ۰.۹۹ بگذارم. سوالم این هست که قسمت سفیدی جلوی سرم سبز میشود اگر رنگ زیتونی بگذارم ؟ قسمت جلوی سرم سفیدی زیاد دارم و هر رنگی می گذارم از زیر رنگ در میاید. ممنون میشوم راهنمایی کنید که آیا رنگ زیتونی روی سفید مشکلی پیش نمی آید ؟ مرسی

 23. سلام
  یکبار مقدار کمی شامپو سوبارو زدم در حد بعضی از قسمتهای سر، بعد ازچند روز، جلو افتاب که بودم دیدم رنگ مسی گرفته است بهمین دلیل سرم را از ته تراشیدم. توی یک سایت نوشته بود از رنگc2استفاده کنید، با توجه به آن پیشامد هر چی خانواده میگن رنگ بزن, می ترسم لطفاً با توجه به سن(۵۲سال) و سفیدی بیشتر موهام، رنگ مناسب و نحوه رنگ کردن در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. سپاس از لطف شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
جهت استفاده از تمامی امکانات سایت نظیر خرید محصول، دانلود فیلم های آموزشی رایگان و گذاشتن دیدگاه ثبت نام الزامی است
لطفا شماره موبایل خود را در کادر زیر وارد کنید تا کد تایید برای شما SMS گردد
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
اسکرول به بالا