دکلره کرم استخوانی
دکلره کامل کرم استخوانی
دکلره کامل کرم استخوانی
دکلره کامل کرم استخوانی

قبل از اینکه بخواهم خدماتی به مشتری خود ارائه بدهم ابتدا با مشتری خود مفصلا مشاوره می کنم و این مشاوره رنگ شامل بررسی وضعیت سلامت موی مشتری ،رنگ چشم و رنگ پوست ، سلیقه مشتری و خیلی از آیتم های دیگر است ( که برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله رنگ موی مناسب چهره خود مرا جعه نمایید ).

به تجربه خیلی زیاد دیدم که مشتریان ما به رنگ های بلوند یا ( روشن ) تمایل بیشتری دارند و همیشه عکس های موی کرم یا استخوانی یا پلاتینه را به من نشان می دهند و خواستار این رنگ مو هستند

من فاطیما حسینی در این مقاله به آموزش ترکیب رنگ کرم استخوانی پرداخته ام با سایت اسرا حسینی همراه باشید .

رنگ کرم استخوانی

آمبره بالیاژ کرم استخوانی
آمبره بالیاژ کرم استخوانی روی زمینه طبیعی
آمبره بالیاژ کرم استخوانی
آمبره بالیاژ کرم استخوانی روی زمینه شکلاتی

رنگ کرم از رنگ های پر طرفدار و جذاب است که خواستگاه خاصی در تمام جهان دارد این رنگ مو بسیار طیف گسترده ای دارد که شامل رنگ کرم استخوانی ، کرم آفتابی ، کرم کاهی ، کرم هاوایی ، کرم رز ، کرم بژ ، کرم کارامل و کرم شامپاینی می باشد علاوه بر گستردگی طیف، رنگ کرم مزایای خاص خودش را هم دارد که شامل :

 • از خانواده رنگ های سوپر بلوند و پلاتینه است
 • از رنگهای گرم محسوب می شود
 • چهره را شاداب و جذاب می کند
 • همیشه مد است و هرگز تکراری نمی شود
 • هم مناسب پوست های روشن وهم مناسب پوست های تیره می باشد
 • برای پاسخ این سوال( آیا رنگ کرم استخوانی به من می آید) به مقاله رنگ موی مناسب چهره خود مرا جعه نمایید .

ترکیب رنگ کرم استخوانی

رنگ کرم استخوانی را هم می توانید روی موی دکلره داشته باشید هم می توانید یک آمبره روسی یا فرانسوی زیبا به رنگ کرم استخوانی داشته باشید و هم می توانید یک هایلایت (مش ) بسیار شیک از رنگ کرم استخوانی داشته باشید

کرم استخوانی در واقع از رنگ کرم روشن تر و از رنگ سفید گرم تر است .

 • رنگ شماره 10/00 نصف تیوپ
 • رنگ 9/30 ( طلایی ) نصف تیوپ
 • رنگ شماره 0 یا 000 یک چهارم تیوپ
 • با اکسیدان 3درصد
 • در واقع رنگ 10/00 و رنگ 9/30 به نسبت مساوی و رنگ 000 نصف رنگ های قبلی را با 1/5 برابر اکسیدان 3 درصد ترکیب کنید .اگر موی شما دکلره کامل است باید نیم ساعت این ترکیب را روی موی خود قرار دهید و اگر موی شما هایلایت است 10 -15 دقیقه مکث کافی است .

رنگ موی استخوانی بدون دکلره

اگر بخواهید رنگ موی کرم استخوتنی را روی موی طبیعی و تیره خود داشته باشید حتما باید ابتدا موی خود را با پودر دکلره روشن کنیدسپس ترکیب رنگ کرم استخوانی را روی آن بگذارید اما قرار دادن ترکیب فوق روی زمینه تیره موی خودتان یک قهوه ای شکلاتی به شما می دهد .

اگر موی شما 70 درصد یا بیشتر موی سفید دارد می توانید این رنگ را داشته باشید بدون اینکه موی خود را دکلره کنید اما این کار نیازمند داشتن دانش کافی در رنگ آمیزی موی سفید است و به شما توصیه می کنم برای داشتن رنگ کرم استخوانی روی موی سفید حتما به یک آرایشگر متخصص مراجعه نمایید .

اگر سفیدی مویتان برایتان ازار دهنده است به مقاله رنگ کردن موی سفید درخانه مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات حرفه ای و با کیفیت و آموزش تضمینی رنگ و مش از سالن اسرا حسینی با واتساپ شماره 09122475401 در ارتباط باشید.

رنگ قهوه ای شکلاتی و مش استخوانی

گفتیم که رنگ کرم استخوانی از رنگ های گرم است رنگ قهوه ای شکلاتی هنیز از رنگ های گرم و دلپذیر است ترکیکه طرفداران زیادی دارد و تر کیب این دو رنگ با یکدیگر بسیار ترکیب چشم نوازی می گردد زیرا هر دورنگ قهوه ای شکلاتی و رنگ کرم استخوانی باهم هماهنگی دارند و به چهره گرما و جذابیت خاصی بخشیده و سن را جوان تر نشان می دهد.

این رنگ ها را می توانید به شکل زیر ترکیب نمایید .

رنگ فهوه ای شکلاتی و آمبره کرم استخوانی
رنگ فهوه ای شکلاتی و آمبره کرم استخوانی
رنگ فهوه ای شکلاتی و آمبره کرم استخوانی
رنگ فهوه ای و آمبره کرم رز

برای دریافت خدمات حرفه ای و با کیفیت و آموزش تضمینی رنگ و مش از سالن اسرا حسینی با واتساپ شماره 09122475401 در ارتباط باشید.

اگرموهایتان کوتاه است می توانید به مقاله رنگ و مش های جدید 1400 مراجعه نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا