رنگهای فیبروز ابرو

رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز که توسط کمپانی فی تولید می‌شود که بهترین فرمولاسیون را در جهان دارد . رنگهای فیبروز چندین سال پیاپی بهترین رنگهای میکروبلیدینگ دنیا شناخته شده است. ناگفته نماند که رنگهای فیبروز در آلمان تولید میشود. بهترین تجهیزات تتو در آلمان تولید می‌شود. رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز دارای سه رنگ اصلی سیاه Black ، زرد (Yellow(sunset و قرمز (Red (warm Effect است . با این سه رنگ پایه فیبروز میتوان سایر رنگهای فیبروز را ساخت.

لیست رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز

همانطور که گفتیم فیبروز 8 رنگ میکروبلیدینگ دارد که 3 رنگ آن رنگهای اصلی مشکی ، زرد و قرمز است و 5 رنگ قهوه ای . رنگهای قهوه ای فیبروز به نامهای زیر هستند:

  • براون 1 ( Brown1 )
  • براون 2 ( Brown2 )
  • براون 3 ( Brown3 )
  • فاکس ( Fox )
  • گلدن برون ( Golden Brown)

تناژ رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز

تن تمامی رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز سرد است بجز فاکس و قرمز . میزان سردی این رنگها با هم متفاوت است . این رنگها را میتوان از روشن ترین تا تیره ترین به ترتیب زیر دسته بندی کرد :

اولین رنگ گلدن براون قهوه ای طلایی
دومین رنگ براون 1 – قهوه ای زیتونی
سومین رنگ براون 2 – قهوه ای خنثی
چهارمین رنگ – براون 3 قهوه ای سوخته
و تیره ترین رنگ فیبروز -بلک که در واقع همان رنگ مشکی ابرو است

دایره رنگ فیبروز

  • براون 1 ( Brown1 ) = دو قطره رنگ زرد + یک قطره رنگ قرمز + یک قطره رنگ سیاه
  • براون 2 ( Brown2 ) = یک قطره رنگ زرد + یک قطره رنگ قرمز + یک قطره رنگ سیاه
  • براون 3 ( Brown3 ) = یک قطره رنگ زرد + یک قطره رنگ قرمز + دو قطره رنگ سیاه
  • فاکس ( Fox ) = یک قطره رنگ زرد + دو قطره رنگ قرمز + یک قطره رنگ سیاه
  • گلدن برون ( Golden Brown) = سه قطره رنگ زرد + یک قطره رنگ قرمز + یک قطره رنگ سیاه

بهترین رنگهای میکروبلیدینگ

از بین رنگهای فیبروز پرکاربردترین آن ها رنگهای براون 1 ، براون 2 و براون 3 است. برای گرم کردن رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز از یک قطره رنگ قرمز فیبروز یا فاکس فیبروز استفاده میکنیم. رنگ قرمز بعنوان گرم کننده به کار می رود و رنگ فاکس یک قهوه ای عسلی است که مناسب خانمهایی با پوست اروپایی و موهایی مسی-حنایی رنگ است. اگر کسی قصد خرید تمام رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز را نداشته باشد میتواند سه رنگ اصلی فیبروز را تهیه نماید و با استفاده از رنگهای قرمز ، مشکی و زرد فیبروز برای خود رنگهای قهوه ای ترکیب نماید.

قیمت رنگهای میکروبلیدینگ فیبروز

این رنگها در بسته بندی های 5 میل و 10 میل عرضه می شود.
قیمت رنگهای 5 میل فیبروز حدودا 800 تا 720 هزار تومان و قیمت رنگهای ده میل فیبروز یک میلیون و چهارصد و چهل هزارتومان است. که پیشنهاد من به شما خرید رنگهای SUPE یا SUPER فیبروز است که فقط در اندازه های 5 میل تیوپی به بازار ارائه می گردد. من این رنگها را در منوچهری با یوروی 14 هزار تومان به قیمت 900 هزارتومان هم دیده ام.

جهت دریافت خدمات و ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی و تضمینی ما با آکادمی اسرا حسینی در تماس بگیرید .
ساعت پاسخگویی 10 الی 19 به جز روزهای تعطیل

اسرا حسینی

من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم زیرا معتقدم هر پیگمنتر خوبی مدرس خوبی نیست و خوب آموزش دادن خود یک مهارت است که هر کسی آن را ندارد.

در مورد من : مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور مستر رسمی آکادمی MPT اتریش نویسنده کابردی ترین کتاب علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»  آرتیست رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز ) تکنسین رسمی نانو ریمووال با مواد فی ریمووال موسس سایت اسرا حسینی AsraHosseini.com • موسس سایت نانو ریمووال NanoRemoval.ir مدرس تمام تکنیک های روز دنیا بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توضیحات بیشتر روی اسرا حسینی کلیک کنید

مقالات مرتبط

جهت شرکت در دوره های آموزشی ما با اسرا حسینی تماس بگیرید

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست