حل مشکل گم کردن خطوط در هاشور

در این مقاله اسرا حسینی به شما خواهد گفت چگونه مشکل گم کردن خطوط در هاشور را رفع نمایید:

هر روزی پیام‌های زیادی در اینستاگرام دارم که تتوکارها از گم کردن خطوط پس از دور اول مخصوصا در پوستهای چرب گله می‌کنند. فرقی نمی‌کند شما با چه روشی کار می‌کنید. در تمامی تکنیک های میکروبلیدینگ فیبروز ، میکروپیگمنتیشن ابرو ، نانو بروز ، بولد بروز و بریزی بروز تمام این تکنیک‌ها قابل استفاده است . در ادامه من چندین راه حل به شما ارائه می‌دهم . اگر شما هم راه حلی دارید ممنون می‌شویم در بخش دیگاهها تجربیات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

روش اول : استفاده از یک رنگ تیره

  • اولین راه حل استفاده از یک رنگ تیره برای دور اول است. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا استفاده از رنگ تیره مشکلی در نتیجه نهایی کار و تناژ رنگ نمی‌گذارد؟
    پاسخ خیر است. زیرا در دور اول هدف ما فقط انداختن خطوط است و کاشت رنگ نداریم.
    برای دورهای بعدی می‌توان از رنگ اصلی استفاده کرد.

روش دوم : ماساژ رنگ اصلی

  • دومین راه حل استفاده از ماساژ رنگ با یک رنگ تیره تر است. پس از انداختن خطوط می‌توان یک قطره رنگ روی هر ابرو گذاشت و با استفاده از لینت- فری اپلیکاتور فی ( Lint Free-Applicator ) رنگ را روی پوست ماساژ داد. مزیت استفاده از اپلیکاتور لبه های زبر آن است که باعث می‌شود رنگ وارد استروک‌ها شود. مژه‌کارها از این اپلیکاتورها برای برداشتن مژه ها یا بیرون کشیدن پرز و غبار از بین مژه‌ها استفاده می‌کنند.
LINT FREE_APPLICATOR
اپلیکاتور

اپلیکاتور ماساژ رنگ تتو

روش سوم : استروک مارکر فی

  • سومین راه حل استفاده از استروک مارکر کمپانی فی است. Stroke marker یک نانو رنگدانه است که برای آشکار کردن و علامت گذاری تمام خطهایی که روی پوست انداخته ایم و بعد از دور اول قابل مشاهده نیست، طراحی شده است. در استفاده از استروک مارکر جای هیچ نگرانی نیست. این پیگمنت در پوست باقی نمی‌ماند و مناسب برای انواع پوست و رنگ مو است. برای استفاده از استروک مارکر یک قطره از آن را بعد از دور اول یا در مرحله ماساژ رنگ روی ابرو ریخته و با اپلیکاتور ماساژ داد. باید دقت کرد که پس از چند دقیقه استروک مارکر از روی استروکها محو می‌شود.
استروک مارکر فی
ماساژ رنگ روی تتو
فیلم ماساژ استروک مارکر با استفاده از اپلیکاتور فی

جهت دریافت خدمات و ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی و تضمینی ما با آکادمی اسرا حسینی در تماس بگیرید .
ساعت پاسخگویی 10 الی 19 به جز روزهای تعطیل

اسرا حسینی

من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم زیرا معتقدم هر پیگمنتر خوبی مدرس خوبی نیست و خوب آموزش دادن خود یک مهارت است که هر کسی آن را ندارد.

در مورد من : مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور مستر رسمی آکادمی MPT اتریش نویسنده کابردی ترین کتاب علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»  آرتیست رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز ) تکنسین رسمی نانو ریمووال با مواد فی ریمووال موسس سایت اسرا حسینی AsraHosseini.com • موسس سایت نانو ریمووال NanoRemoval.ir مدرس تمام تکنیک های روز دنیا بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توضیحات بیشتر روی اسرا حسینی کلیک کنید

مقالات مرتبط

جهت شرکت در دوره های آموزشی ما با اسرا حسینی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست