احیای مو چیست ؟

شعار ما این است که(( زیبایی موهات زیبایی صورت ماهته))

تقریبا تمام خانم ها تجربه تغییر رنگ مو را داشته اند.رنگها اغلب از مواد شیمیایی درست می شوند و استفاده غیر اصولی و غیر حرفه ای از رنگ ها می تواند آسیب های جدی به موی ما وارد کند .

یکی از روشهای  محبوب و پر طرفدار بین ما ایرانیان عزیزبلوند کردن رنگ موبا دکلره کردن است .اما اگر دکلره با مواد نامناسب و توسط یک مبتدی انجام شود باعث آسیب دیدن موها می شود.در این شرایط شما باید از روش های احیا و درمان موهای آسیب دیده استفاده نمایید

کافی است برای احیا ،موهای آسیب دیده خود را به تیم خانم اسرا حسینی بسپارید. تا از لذت داشتن موهایی با طراوت و صاف و پرپشت برخوردار شوید . کراتینه کردن مو از جمله روش هایی برای صاف و لخت کردن مو است. که افراد زیادی از این روش استفاده می کنند و یا به دنبال انجام آن هستند. این عمل با استفاده از کراتین که نوعی پروتئین است انجام می پذیرد .

از مزایای کراتینه مو این است که دیگر لازم نیست ساعات طولانی را صرف سشوار کشیدن موهایتان کنید . موهای شما پس از کراتین رطوبت خود را دوباره بدست آورده و دیگر خشک به نظر نخواهد آمد با ما زیبایی و طراوت را به موهای خود بازگردانید. محصولات کامل برندkoko keratin و برند periche personal که توسط خانم فاطیما حسینی در سالن تخصصی اسرا حسینی استفاده می شود . برای احیا موی آسیب دیده و رنگ شده بهترین پیشنهاد می باشد.

ویتامینه مو چیست

ویتامینه موها مخصوصا در زمانی که موها سالم اند اما دچار خشکی و زبری شده اند. می تواند تاثیرات شگرفی بر زیبایی و براقیت مو داشته باشد .داشتن مویی براق خواسته بسیاری از خانم های ایرانی می باشد زیرا موی ما ایرانی ها دارای پیگمنت های سرسخت و مات و تیره است . همه ما باید به زیبایی موهای خود اهمیت داده و نسبت به سلامت موها حساس باشیم. بنابراین اگر تاکنون به فکر ویتامینه موهای خود نبوده اید با تماس با ما دست به کار شوید. و با کمترین هزینه از بهترین خدمات مو بهره ببرید.

خوشبختانه هر آسیبی قابل درمان است .برای دریافت خدمات کرایتن مو ، بوتاکس مو ، درمان موی آسیب دیده با شماره 09352475401 با واتساپ سالن اسرا حسینی در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن