فی ریمووال چیست

مقالات پاک کردن تاتو و اسکین سازی

فی ریمووال اولین تکنیک کمپانی فی برای پاک کردن تتوهای قدیمی ایست. در روش فی ریمووال می‌توان تتوهای تیره ، روشن ، بژ ، قرمز و حتی تتو بدن را ریموو کرد. از این ریموور برای پاک کردن خط لب هم میتوان استفاده کرد چیزی که سایر ریموورها از انجام آن عاجز هستند و باعص آسیب به پوست لب می‌شوند.
این تکنیک علیرغم سایر تکنیک‌ها که همراه با استرس و نگرانی است و خطر اسکار و کلوئید را دارد اصلا خطری ندارد. علت آن هم استفاده از تکنیک صحیحی ست که ابداع‌کننده آن مطرح‌ترین کمپانی دنیا یعنی کمپانی فی اروپاست که با تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز مشهور شد.

مواد فی ریمووال

برای پاک کردن تتو با تکنیک فی ریمووال ما از سه محلول آنزیم ، لایت و نوترالایزر استفاده می‌کنیم. این چهار محلول فقط در اختیار تکنسین‌های رسمی آکادمی فی قرار می‌گیرد. محلول لایت و لایت اس هر دو از یک جنس هستند . دز و قدرت لایت اس از لایت کمتر است.

PhiNeutralizer
light_chemicalPeel
LightS_Chemical_Peel
مواد فی ریمووال
ENZYME POWER PEEL

قیمت مواد فی ریمووال

تمامی قیمتها را باید دوبرابر کنید قیمت این مواد در سایت به شرح زیر است:

 • فی نوترالایزر در سایت فی 20 یورو است
 • فی ریمووال لایت در سایت فی 50 یورو است
 • فی ریمووال لایت اس در سایت فی 50 یورو است
 • انزیم پاور در سایت فی 60 یورو است
مواد فیریمووال
مواد فی ریمووال

با احتساب هزینه ارسال ، مالیات 25 درصدی اروپا و سود فروشنده شما برای گرفتن مواد فی ریمووال نیاز است با وضعیت یورو حال حاضر مبلغ 5 تا 6 میلیون تومان سرمایه گذاری کنید ( سه مواد کافی است ، از بین لایت و لایت اس میتوانید یکی را انتخاب کنید ) . با انجام 10 ریموو با قیمت پانصد هزار تومان این مبلغ به شما باز می‌گردد و پس از آن شما می‌توانید با هر ریموو درآمد خوبی کسب کنید. پر مصرف ترین شیشه برای شما لایت است.

نوترالایزر فی ریمووال

هدف استفاده از نوترالایزر فی ریمووال خنثی کردن حالت اسیدی مواد است. در واقع نوترالایزر تمامی واکنشهای اسیدی پوستی را بلاک میکند. اگر واکنشهای اسیدی خنثی نشوند ، می توانند به پوست آسیب جدی وارد کنند

فی ریمووال لایت

یک لایه برداری با 15٪ اسید گلیکولیک است که برای لایه برداری سلولهای مرده پوست و احیای سلولهای پوستی ساخته شده است. لایت ضمن کاهش لکه های پوستی ، زخم ها ، خطوط ریز ، چین و چروک یا سایر نواقص پوستی پوست را کمی صاف می‌کند. لایت اس هوشمند بوده و فقط قسمتهای مشکل دار پوست را مورد هدف قرار می‌دهد. به دلایل ایمنی و ممنوعیت در دسترس قرار گرفتن مواد اسیدی مواد فی ریمووال فقط در اختیار هنرجویان این رشته قرار می گیرد. اگر کسی قصد خرید مستقیم از سایت را دارد باید مدرک آرتیستی فیریمووال خود را برای [email protected] ارسال نماید. این محصول حاوی آب ، اسید گلایکولیک TRIETHANOLAMINE ، PENTYLENE GLYCOL ، FRUCTOSE ، اوره ، اسید سیتریک ، هیدروکسید سدیم ، ملتوزه ، SODIUM PCA ، کلرید سدیم ، لاکتیوم سدیم ، ترازئول ، آلبومین و یک سری مواد آزمایشی و ترکیبی است. لایت پیگمنت را در خود حل می کند.

فی ریمووال لایت اس

یک لایه برداری با 10٪ اسید گلیکولیک است که برای لایه برداری سلولهای مرده پوست و احیای سلولهای پوستی ساخته شده است. لایت اس ضمن کاهش لکه های پوستی ، زخم ها ، خطوط ریز ، چین و چروک یا سایر نواقص پوستی پوست را کمی صاف می‌کند. لایت اس هوشمند بوده و فقط قسمتهای مشکل دار پوست را مورد هدف قرار می‌دهد. به دلایل ایمنی و ممنوعیت در دسترس قرار گرفتن مواد اسیدی مواد فی ریمووال فقط در اختیار هنرجویان این رشته قرار می گیرد. اگر کسی قصد خرید مستقیم از سایت را دارد باید مدرک آرتیستی فیریمووال خود را برای [email protected] ارسال نماید. لایت اس پیگمنت را در خود حل می کند.

انزیم فی ریمووال

انزیم باید به شیوه ای استفاده شود که به پوست آسیب نرساند . انزیم باعث گردش بهتر خون و احیای بهتر پوست می‌شود . آنزیم رنگ را بالا می آورد.

روش انجام کار در فیریمووال و نانو ریموال

ابزار پاک کردن شیوه‌های فی ریمووال و نانوریموال مشابه تتو کردن و میکروپیگمنتیشن است. با استفاده از تجهیزات مخصوص میکروپیگمنتیشن بلافاصله پس از تزریق کردن مواد فیریمووال، فرآیند پاک شدن تتو آغاز می‌شود. پس از چند روز محلی که تتوی آن با شیوه فیریموال پاک شده فرآیند درمان و پوسته‌ریزی‌اش آغاز می‌شود. در فرآیند پوسته ریزی جوهر بیشتری از زیر پوست خارج می‌شوند. جایی که انسجام رنگ تتو بیشتر باشد این احتمال وجود دارد که زخم بیشتری در آن ناحیه ایجاد شود.

نحوه مراقبت از محل پاک کردن تتو

بعد از پاک کردن تتو تا زمانی که زخم روی پوست مشتری قرار دارد، محل درمان را باید خشک نگه داشت. از بین بردن رنگ تتو یا pmu فیک با یک جلسه پاکردن امکان‌پذیر نیست. برای رسیدن به رضایت کامل به تعداد جلسات بیشتری نیاز است. اما جلسه اول تغییرات کاملا قابل مشاهده است. اگر فقط لایه اپیدرم پوست تحت تاثیر قرار گرفته باشد، معمولا هیچ علامت یا زخمی وجود ندارد زیرا سلولهای پایه اپیدرم قادر به بازسازی کامل خود هستند.

اسرا حسینی
من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم
 • پداگوژ و مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • مستر رسمی طراحی آموزشی از اتریش
 • نویسنده کاربردی‌ترین کتاب و راهنمای علمی و عملی
 • میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»
 • عضو رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز زیر نظر گرند مستر برانکو بابیک )
 • اولین تکنسین رسمی نانو ریمووال گروه ایرانیان زیر نظر مستر جوردی جوزف ناپونیلو
 • موسس و مدیر سایت اسرا حسینی
 • مدرس تمام تکنیک های روز دنیا با بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت
 • دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران
جهت دریافت «خدمت» و شرکت در دوره های «آموزشی» با ما در تماس باشید
تضمین کیفت خدمات و آموزش در ایکادمی

28 دیدگاه دربارهٔ «فی ریمووال چیست»

  1. اسرا حسینی

   سلام دوست عزیز
   وقت عالی بخیر
   لطفا با واتساپ آکادمی اسرا حسینی همراه باشید
   09122475401

   1. سلام خوبید من دو جلسه فی ریموال انجام دادم ی هاشور دوساله داشتم.تتوی من قرمزه بنظرتون بعد گذشت چند ماه قرمزیش رفع میشه میشه پماد رفع قرمزی بزنم؟ یا نه حتما باید انزیم تراپی بشه؟

    1. اسرا حسینی

     سلام عزیزم وقت بخیر
     باید دید علت قرمزی چیه
     اگر فلز باشه بله آنزیم تراپی جواب میده و اگر قرمزی بعلت ریموو بوجود اومده باشه باید پماد آنتی رد استفاده بشه

   2. معصومه

    سلام وقت بخیر ۵سال پیش هاشور ابرو زدم و میخوتم پاک کنم و کاشت ابرو انجام بدم برای ریموو نوبت گرفتم ولی استرس اینو دارم که کار بلد نباشه چه طور از مهارتش اطمینان حاصل کنم

    1. اسرا حسینی

     سلام عزیزم وقت عالی بخیر
     امیدوارم بهترین نتیجه رو تا به الان گرفته باشین
     عزیزم میتونید حضوری تشریف ببرید باهاشون صحبت کنید

 1. فوق العاده اید بهتون افتخار می‌کنم که یک ایرانی موفق و با اخلاق هستید

 2. سلام ، من دو روز هست ریمو پشت پلک انجام دادم ورم خیلی شدید بالا و پایین چشم دارم آیا این طبیعی هست

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما عزیزم
   از قرص های ضد حساسیت یا آمپول دگزا استفاده کنید

  2. سلام، من پنج سال پیش تاتوزدم ب ابروهام، و سه جلسه لیزر انجام دادم،میتونم فی ریمورال انجام بدم؟ و قیمتش؟ حداکثر چند جلسه نیاز هست؟

   1. اسرا حسینی

    درود بر شما
    وقت عالی بخیر
    لطفا با واتساپ اسرا حسینی همراه باشید
    09122475401

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما سحر عزیز
   یله میتونید تو دوره های حضوری و غیر حضوری ما شرکت کنید

 3. سلام من سه جلسه ریمو کردم رنگش رفته ولی قرمزه آنزیم کنم بهتره یا پماد آنتی رد

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما وقت عالی بخیر
   باید بررسی بشه دوست عزیز که علت قرمزی چیه

    1. اسرا حسینی

     درود بر شما
     لطفا در گوگل سرچ کنید
     کرم ضد قرمزی ، برندهای مختلف رو مشاهده بفرمایید

 4. سلام من دو هفته است که خط چشم زدم و از روز دوم پخشی رنگ از جلوی خط چشم تا انتها و حتی تو انتهای چشم هم دارم برای تاتوکارم عکس فرستادم و گفت تو ترمیم برات پاکش میکنم حالا به نظر شما اگر ریموو نکنم میشه پهنش کنه و پخشی ها رو بپوشونه؟!!و انتهای چشم رو اگر ریموو کنه قاب خط چشم خراب نمیشه مواد ریموو پخش نمیشه و خط چشم از بین بره؟؟

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما
   وقت عالی بخیر
   باید علت پخش رنگ را پیدا کرد دوست عزیز . اگر مشکل از نحوه انجام کار پیگمنترتان باشد به صلاح شما نیست مجددا چشم خود را در اختیار ایشان قرار دهید زیرا خدمات ریموو تخصصی تر و حساس تر از کار آرایش دائم صورت است و در صورت انجام ناصحیح مشکلات متعدد و جبران ناپذیری را برای شما بوجود می آورد

 5. ناشناس

  سلام خوب بود
  استاد خال کوبی با سطح زیاد چقور میسه هزینه اش

  1. اسرا حسینی

   درود بر شما دوست عزیز
   ریموو تتو در سطح وسیع به هیچ روشی پیشنهاد ما نیست

 6. ناشناس

  سلام، من دیروز میکرو بلید انجام دادم اصلا دوسش ندارم، الان بهترین زمان برای ریموو چه تایمی هست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن