شاید برایتان پیش آمده باشد که موی خود را دکلره یا هایلایت کنید و پس از شستشو بارنگ های بد رنگ زردی و نارنجی روبرو شوید برای برطرف کردن و زردی ها و نارنجی ها نمی توانید دوباره موی خود را روشن کنید زیرا ممکن است موی شما آسیب ببیند اما می توانید از تونر ها استفاده نمایید .

تونر مو چیست

تونر مو چیست؟ تونر مو اصطلاحی است برای یک محصول برای تغییر تن موها .

تونر مو برای تغییر ته رنگ مو استفاده می‌شود. این محصول به طور کامل رنگ موهای شما را تغییر نمی‌دهد، اما به شما کمک می‌کند سایه‌های ناخواسته موهای خود را اصلاح کنید. به طور خلاصه، محصولات تونر مو ، رنگ‌های گرم یا نارنجی نامطلوب موهای شما را خنثی می‌کنند تا به شما کمک کنند موهای براق، سالم و با ظاهری طبیعی داشته باشید.

نحوه ی عملکرد تونر چیست ؟

با دکلره کردن رنگ دانه های از مو خارج می شود اما ممکن است که برخی از رنگ دانه ها در مو باقیمانده و مو دپایه های نارنجی یا زرد استوپ کند برای خنثی کردن رفله های زرد و نارنجی باید از تونر استفاده نماییم .

خنثی کردن زردی مو با تونر بنفش
خنثی کردن زردی مو با تونر بنفش

تونر بنفش

طبق قوانین دایره رنگ، رنگ بنفش خنثی کننده زرد است پس زمانی که موی شما در پایه زرد استوپ می کند باید از تونر بنفش استفاده کنیم یادتان باشد تونر ها خنثی کننده رفله ای بدررنگ هستند و آنها را از بین نمی برند.

تونر آبی

وقتی مو در پایه نارنجی استوپ می کند برای خنثی کردن رنگ دانه های نارنجی باید از تونر آبی استفاده کنید.

تونر آبی
تونر آبی

ماندگاری تونر مو چقدر است ؟

مدت زمان ماندگاری اثر تونر مو به تعداد دفعات شستشوی موهای شما بستگی دارد. هرچه کمتر موهای خود را بشویید، رنگ موی شما مدت زمان بیشتری ثابت باقی می‌ماند.

مدت ماندگاری تونر به سلامت موی شما و کیفیت تونر مورد استفاده بستگی دارد اگر مو آسیب دیده باشد یا میزان رنگ دانه تونر کافی یا با کیفیت نباشد در اثر شستشو تونر به سرعت پاک می شود .

نکات مهم درباره تونر

  • تونرها فقط روی موی روشن کاربرد دارد و می تواند رفله های بد رنگ را خنثی کند وروی موی تیره هیچ اثری ندارد .
  • نکته : زمانی که تونر را روی موی خود زنید 5 الی 10 دقیقه مکث کنید سپس موی خود را آبکشی نمایید .
  • نکته : زمانی که موی شما رفله زردی و نارنجی زیادی داشت در یک پارت دوبار موی خود را با تونر بشوییدو مکث دهید سپس آبکشی نمایید .
  • استفاده زیاد از تونرها باعث خشکی مو می گرد
  • تونرها خنثی کننده های موقت هستند و با شستشو پاک می شوند اگر به دنبال رفله پایدارتری هستید از رنگ ساژ ها استفاده نمایید.
  • در صورت شدت رفله زردی و نارنجی مو قبل از رنگساژ اید از کوکتل ها استفاده نماییم تا ماندگاری رنگساژ افزایش یابد برای اطلاعات بیشتر به مقاله کوکتل مو مراجعه نمایید .
  • برای اطلاعات بیشتر به مقاله رنگساژ چیسب مراجعه نمایید .

برای در یافت خدمات از سالن حرفه ای اسرا حسینی باشماره 09122475401 در واتساپ در ارتباط باشید .

برای شرکت در کلاس های آموزشی و دریافت مدرک معتبر باشماره 09122475401 در واتساپ در ارتباط باشید .

معرفی مقالات دیگر

موی سفیدخود را در منزل رنگ کنید

رنگ و مش های سال

نمونه کارهای سالن اسرا حسینی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا