خرید و انتخاب سشوار
خرید و انتخاب سشوار
خرید و انتخاب سشوار
خرید و انتخاب سشوار

سشوآر یکی از ابزار های حیاتی برای تمام اعضای خانواده است زیرا پس از هر استحمام باید موی خود را خشک کنید تا مو دچار پوسیدگی نشود و در فصل سرما استفاده از آن برای جلوگیری از سرما خوردگی ضرورت دارد در این مقاله از سایت حرفه ای اسرا حسینی به مواردی که در انتخاب سشوار باید به آن توجه کنیم پرداخته ایم .تا پایان مقاله با ما همراه باشید و نظرات و سوالات خود را در قسمت دید گاهها درج نماید

سشوار وسیله ای برای خشک کردن و حالت دادن به مو است که از دو بخش عمده یعنی یک موتور دمنده و یک المنت تولید حرارت درست شده است. سشوار انواع مختلفی مانند مدل حرفه ای، نیمه حرفه ای، خانگی و مسافرتی دارند که بسته به میزان کارکردشان با هم متفاوت هستند. این وسیله به دو نوع معمولی و چرخشی هم تقسیم می شود.

انواع سشوار

سشوار ها مصارف مختلفی دارند که در این مقاله به تمام مواردپرداخته ایم .

  • سشوار مصرف خانگی
  • سشوار مصرف سالنی

موتور سشوار

سشوارهای حرفه ای برای آرایشگاه ها موتور AC و سشوار های خانگی موتورشان از نوع DC است . پس هنگام خرید حواستان به نوع موتور سشوار باشد.

قدرت سشوار

موتور سشوار نشان دهنده قدرت سشوار است برای کارکرد مفید یک سشوار باید به قدرت موتور آن توجه نمود . موتورسشوارهای مصارف خانگی بین 1800 تا 2000 وات هستند اما قدرت موتور سشوار های سالنی 2300 تا 2400 وات می باشند . توجه داشته باشید در سشوارهای چرخشی این عدد از 700 آغاز می شود زیرا نیازی به پرتاب باد نیست.

تنظیم سرعت و حرارت سسشوار

دکمه های سشوار
دکمه های سشوار
سیم سشوار
سیم سشوار

سشوار تان باید سه دکمه داشته باشد

  • تعیین حرارت : یک سشوار خوب باید دکمه تنظیم حرارت داشته باشد تا بتوانید میزان حرارت را کم و زیاد کنید.
  • دکمه سرعت پرتاب باد : در زمان استفاده از سشوار این آپشن به کارتان می آید پس به آن توجه کنید.
  • باد سرد : برای تثبیت حالت مو ، می توانید از باد سرد سشوار استفاده کنید ، پس سشوارهایی تهیه کنید که مجهز به این دکمه هستند .

تولید یون

مدل های به روز سشوار توانایی تولید یون دارند. این قابلیت در سشوار سبب جلوگیری از به هم چسبیدگی و وز شدن مو هنگام خشک کردن می شود و چربی و رطوبت داخل تار مو را حفظ می کند.

امکانات جانبی

منظورمان از لوازم جانبی دیسپانسر و انواع سری ها می باشد که در براشینگ مو به کارتان می آید .

سیم سشوار

سیم سشوار های خانگی کوتاه و نازک است اما سیم سشوار های سالنی تا سه متر طول دارد و ضخیم تر است و همچنین انتهای سیم قابلیت چرخش دارد که باعث ایمنی بیشتر و طول عمر سشوار می گردد و کار را برای آرایشگر راحت تر می کند .

وزن سشوار

یکی از مهمترین نکات در خرید سشوار توجه به وزن سشوار است بخصوص برای آرایشگران ، سشوارهایی را انتخاب کنید که سبک باشند تاگردن و دست در طولانی مدت فرسوده نشود .

این مقاله علاوه بر بررسی علمی نتیجه تجربه ما درسالن زیبایی است اگر آپشن دیگری مد نظر شما بود خوشحال و سپاسگزار می شویم در قسمت دیدگاهها با ما به اشتراک بگذارید .

خدمات سالن حرفه ای اسرا حسینی

اگر علاقه مند به دریافت خدمات حرفه ای از سالن اسرا حسینی هستید می توانید با شماره واتساپ 09122475401 در ارتباط باشید .

برای شرکت در دوره های آموزشی کار با مواد (رنگ و مش و انواع امبره ها و تکنیک های جدید ) با شماره واتساپ 09122475401 با فاطیما حسینی مدرس حرفه ای مجموعه در ارتباط باشید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا