رفع زردی و نارنجی و قرمزی و سبزی مو

ممکن است که برای شما هم پیش آمده باشد که پس از رنگ کردن مو، رنگ دلخواه خود را بدست نیاورید و از نتیجه رنگ موی خود ناراحت و دل زده باشید ممکن است که موی شما در این رنگ آمیزی تناژ زرد ، سبز ، نارنجی یا قرمز گرفته باشد و بخواهید که رنگ موی خود را تغییر دهید و این تناژهای بدرنگ را ازبین ببرید در این مقاله از سایت اسرا حسینی به رفع تناژهای بد مو از جمله زردی ،قرمزی و نارنجی و سبزی که از شایعترین رفله های بدرنگ هستند می پردازیم .

رفع موقت تناژ زردی مو

  • روش اول : یک روش سریع و کار راه انداز .در این روش ما شامپوی ضد زردی یا After color را به شما پیشنهاد می کنیم .شامپوی ضد زردی دارای رنگ دانه های آبی و بنفش است رنگدانه های آبی موجود در شامپوی ضد زردی مناسب برای خنثی کردن تناژ نارنجی است و رنگدانه های بنفش موجود در شامپو ضدزردی برای مقابله و خنثی کردن تناژهای زرد مو است ودر زمان استفاده ، شامپوی ضد زردی را مانند شامپوی معمولی روی مو زده و 10 دقیقه مو را ماساژ دهید و به محض ازبین رفتن تناژ زردی موی خود مو را آبکشی کرده و نرم کننده یا ماسک مو بزنید .

رفع دائمی تناژ زردی مو

  • روش دوم : استفاده از رنگ برای خنثی کردن زردی مو است در این روش که روش ماندگاری است باید از رنگ شکلاتی شماره 8 و رنگ 8/01 و 3 سانت واریاسیون بنفش استفاده نموده و رنگ ها را باهم مخلوط کنیم و به مدت 20 دقیقه روی موی خود ماساژ می دهیم وبه محض مشاهده تغییر رنگ مو، موی خود را بشویید .

رفع تناژ زردی مش

رنگ 8/01 و 3 سانت واریاسیون بنفش برای رفع زردی مش هم کارساز است اما باید به مدت 7 دقیقه روی مش بماند و ماساژ داده شود اگر زمان بیشتری بماند رنگ مش تیره می گردد و با شستشوی متعدد ودرطول زمان روشن می گردد.

رفع تناژ نارنجی مو در پایه 5و6

اگر رنگ موی شما حالت نارنجی و هویجی گرفته برای برطرف کردن و خنثی کردن نارنجی باید سراغ رنگ های خانواده دودی بروید برای رفع تناژ نارنجی باید از این ترکیب استفاده نمایید از رنگ شماره 6 دودی و 7 دودی به نسبت مساوی و 2-3 سانت واریاسیون آبی و اکسیدان 6% استفاده نموده و رنگ را کاملا هم بزنید و روی موی خود بگذارید . و نیم ساعت صبر کنید سپس موی خود را شسته و شامپو نموده و ماسک مو و نرم کننده استفاده نمایید .

رفع تناژ نارنجی مش

چنانچه رنگ مش شما تن نارنجی دارد ترکیب بالا را به مدت 3-4 دقیقه روی مو ماساژدهید سپس موی خود را بشویید توجه داشته باشید که میزان واریاسیون آبی باید 1 سانت باشد .

رفع تناژ قرمزی رنگ مو

اگر موی شما تناژ قرمز گرفته و می خواهید قرمزی موی خود را ازبین ببرید باید از رنگ های سری زیتونی و و واریاسیون سبز استفاده نمایید برای این ترکیب از رنگ زیتونی شماره 7 به همراه 2سانت واریاسیون سبز و اکسیدان شماره 1 یا (6%) استفاده نموده و مواد را خوب باهم ترکیب نموده و به مدت 20 دقیقه روی موی خود بگذارید سپس هنگام شستشو 10 دقیقه هم موها را ماساژ بدهید سپس مو را شسته و آبکشی نموده و برای نرمی وسلامت مو از ماسک های تقویت کننده استفاده نمایید .

رفع تناژ سبزی رنگ مو

رنگ سبز از تناژ سرد و بی روح است . خیلی از بانوان از تناژهای سرد دوری می کنند. زیرا صورت رابی حال می کند و گرمای چهره را از بین می برد و افرادی که از این تناژ استفاده می کنند همیشه باید آرایش داشته باشند. برای رفع تناژ سبزی یا زیتونی مو باید از رنگهای گرم مانند شکلاتی استفاده نمایید. به این صورت که رنگ (شکلاتی 7 ) و (10 سانت ماهاگونی شماره 7 ) و (3 سانت واریاسیون یا رنگ خالص قرمز ) را به همراه (3 سانت رنگ مسی شماره 6 یا واریاسیون نارنجی) با اکسیدن 6% را به ترکیب خود اضافه نمایید سپس موی خودرا 20 دقیقه با این ترکیب ماساژ داده سپس بشویید

رفع تناژ سبز مش و دکلره

اگر مش موی شما تن زیتونی و سبز گرفته نمی توانید با استفاده از ترکیب بالا تن سبزی و زیتونی را خنثی کنی باید ابتدا مو را دکوپاژ نموده و تن سیزی و زیتونی را ازبین ببرید سپس رنگساژ دلخواه خود را روی مو بگذارید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا