فرق بالیاژ ، آمبره و سامبره

امروزه تکنیک های زیبایی بسیاری در دنیای زیبایی و آرایشگری ابداع شده که هر کدام از این تکنیک ها علاوه بر زیبایی های خودشان یکی از دغدغه های بانوان را کاهش داده اند در این مقاله از اسرا حسینی به تفاوت سه تکنیک آمبره ، سامبره و بالیاژ می پردازیم .

بالیاژ چیست

انواع بالیاژ

  • با لیاژ با ابزار : از ابزار فویل یا سوئیت مش استفاده می شود برای زمانی که می خواهیم مو را بیشتر از هفت درجه روشن کنیم.
  • بالیاژ بدون ابزار : برای زمانی که می خواهیم مو را 5-6 درجه روشن کنیم .

سبک های بالیاژ

تکنیک بالیاژ دارای دو سبک است

  • بالیاژ به سبک حرارتی
  • بالیاژ به سبک پوشینگ

آمبره چیست

آمبره ایده ای از کتاب نقاشی می باشد به معنی قهوه ای خام یا قهوه ای سوخته ، قسمتی از درخت که قهوه ای سوخته است اصطلاحا آمبره است .در تکنیک آمبره ریشه موها تا 4 سانت دارای رنگ های تیره قهوه ای پایه های3،4 ،1،2 است و ساقه موها 6 تا 9 درجه روشن یا بلوند است . تکنیک آمبره مناسب خانم هایی است که مداوم موهای خود را دکلره می کنند و نگران آسیب ریشه موی خود هستند با استفاده از تکنیک امبره هم موی شان روشن می شود هم ریشه ها از آسیب در امان است . از معروف ترین مدل های آمبره ، آمبره موی مشکی است که ریشه ها مشکی و ساقه های آمبره رنگ دودی می شود.

سامبره چیست

تکنیک سامبره ملایم تر از آمبره است. به این شکل که در تکنیک سامبره موها ریشه تا ساقه رنگ ها از تیره به روشن است مثلا اگر ریشه ها مشکی است ساقه ها شکلاتی یا ماهاگونی می شود یا اگر ریشه ها قهوه ای هستند ساقه ها سامبره عسلی می شود در تکنیک سامبره رنگ ها هم خانواده با یکدیگرند و سامبره بیشتر یک کار اسپرت و دخترانه است و بیشتر مناسب خانم هایی که کم سن بوده و می خواهند ظاهری اسپرت داشته باشند.

جهت دریافت خدمات و ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی و تضمینی ما با آکادمی اسرا حسینی در تماس بگیرید .
ساعت پاسخگویی 10 الی 19 به جز روزهای تعطیل

اسرا حسینی

من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم زیرا معتقدم هر پیگمنتر خوبی مدرس خوبی نیست و خوب آموزش دادن خود یک مهارت است که هر کسی آن را ندارد.

در مورد من : مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور مستر رسمی آکادمی MPT اتریش نویسنده کابردی ترین کتاب علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»  آرتیست رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز ) تکنسین رسمی نانو ریمووال با مواد فی ریمووال موسس سایت اسرا حسینی AsraHosseini.com • موسس سایت نانو ریمووال NanoRemoval.ir مدرس تمام تکنیک های روز دنیا بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توضیحات بیشتر روی اسرا حسینی کلیک کنید

مقالات مرتبط

جهت شرکت در دوره های آموزشی ما با اسرا حسینی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست