روزانه مشتریان زیادی برای خدمات به ما مراجعه می کنن و علاوه بر مشتریان وفادار قدیمی ، مشتریان جدیدمون هم از روش کار ما استقبال می کنن و به مشتریان دائمی تبدیل می شن

مشاوره

قبل از هر چیز ما وقت کافی و خوبی رو صرف مشاوره با مشتری می کنیم تا تشخیص بدیم مشتری چه چیزی رو می پسنده بعضی از خانما اسپرت پسندند و بعضی از بانوان طرفدار کارای خانومانه هستند.

اینکه مشتری عزیزمون چه چیزی رو دوست داره و با چه چیزی ارتباط برقرار میکنه و به چهره اش هم بیاد ، زیباترش بکنه و سنشم کمتر نشون بده از دغدغه های ما در زمان مشاوره اس .

در کل برامون مهمه که مشتریون پایان کار رنگ مو و خودشو دوست داشته باشه و خدمات باکیفیت از سالن اسرا حسینی دریافت بکنه وتمایل به دریافت خدمات مجدد داشته باشه .

در این راستا از محصولات با کیفیت و حرفه ای استفاده می کنیم موادی رو استفاده می کنیم که در فروشگاهها در اختیار عموم نیست و کاملا حرفه ای و سالنی هستن و نمونه فیک ندارن و از محصولات ضعیف استفاده می کنیم تا یه موی سالم و خوشرنگ به مشتری عزیزمون تحویل بدیم .

مواد رو در حضور مشتریان عزیزمون مصرف می کنیم و هر سوالی داشته باشن پاسخ می دیم بهشون

در پایان کار پایه مو روبه مشتری عزیزمون نشون می دیم و در مورد رنگساژش باهاشون مشورت می کنیم

نمونه کارهای زنده ای رو روی مو آماده کردیم و می تونن از روی اون نمونه ها رنگ دلخواهشونو انتخاب بکنن و تمام مراحل با دقت کامل و درنظر گرفتن خواسته مشتری پیش میره .

آمبره فرانسوی

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن