روزانه مشتریان زیادی برای خدمات به ما مراجعه می کنن و علاوه بر مشتریان وفادار قدیمی ، مشتریان جدیدمون هم از روش کار ما استقبال می کنن و به مشتریان دائمی تبدیل می شن

مشاوره

قبل از هر چیز ما وقت کافی و خوبی رو صرف مشاوره با مشتری می کنیم تا تشخیص بدیم مشتری چه چیزی رو می پسنده بعضی از خانما اسپرت پسندند و بعضی از بانوان طرفدار کارای خانومانه هستند.

اینکه مشتری عزیزمون چه چیزی رو دوست داره و با چه چیزی ارتباط برقرار میکنه و به چهره اش هم بیاد ، زیباترش بکنه و سنشم کمتر نشون بده از دغدغه های ما در زمان مشاوره اس .

در کل برامون مهمه که مشتریون پایان کار رنگ مو و خودشو دوست داشته باشه و خدمات باکیفیت از سالن اسرا حسینی دریافت بکنه وتمایل به دریافت خدمات مجدد داشته باشه .

در این راستا از محصولات با کیفیت و حرفه ای استفاده می کنیم موادی رو استفاده می کنیم که در فروشگاهها در اختیار عموم نیست و کاملا حرفه ای و سالنی هستن و نمونه فیک ندارن و از محصولات ضعیف استفاده می کنیم تا یه موی سالم و خوشرنگ به مشتری عزیزمون تحویل بدیم .

مواد رو در حضور مشتریان عزیزمون مصرف می کنیم و هر سوالی داشته باشن پاسخ می دیم بهشون

در پایان کار پایه مو روبه مشتری عزیزمون نشون می دیم و در مورد رنگساژش باهاشون مشورت می کنیم

نمونه کارهای زنده ای رو روی مو آماده کردیم و می تونن از روی اون نمونه ها رنگ دلخواهشونو انتخاب بکنن و تمام مراحل با دقت کامل و درنظر گرفتن خواسته مشتری پیش میره .

آمبره فرانسوی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا