فرق اکستنشن مژه و کاشت موقت مژه

کاشت و اکستنشن مژه روشی برای داشتن مژه های بلند و پرپشت می باشد.

اکشتنشن مژه چیست


اول از همه باید بدانید که اکستنشن مژه واقعا چیست. اکستنشن مژه، مژه‌هایی مصنوعی است که تک تک و به صورت تار به تار به مژه های طبیعی شما با چسب مرغوب چسبانده می شود تا ضخامت، طول و رنگ مژه‌هایتان را بهبود بخشد.
اکستنشن را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می سازند و تک به تک روی مژه ها با چسب می چسبانند و به این ترتیب مژها را پر پشت و زیبا می کنند.

هنگامی که اکستنشن مژه انجام می دهید این مژه ها تفاوت زیادی با مژه های طبیعی تان ندارد و به سختی قابل شناسایی است اما کاشت موقت مژه را می توان با یک نگاه ساده تشخیص داد. نتیجه اکستنشن مژه به مراتب بالاتر و بهتر از مژه مصنوعی است. اکستنشن آسیبی به مژه های طبیعی نمی‌رساند در صورتی که اکستنشن کارتان حرفه ای باشد و مراقبت شخص هم بی تاثیر نیست.
اکستنشن کارتان باید کار بلد و حرفه‌ای باشد و قوانين طلایی اکستنشن را در حین انجام کار رعایت کند به این علت که چشم بسیار حساس و نیازمند مراقبت است.

فرق کاشت موقت مژه و اکستنشن مژه

ـ مژه‌های مصنوعی که در کاشت موقت مژه استفاده می‌شود با یک نگاه ساده کاملا قابل تشخیص است، اما هنگامی که شما اکستنشن مژه انجام می‌دهید، به سادگی مشخص نمی‌شود و با مژه گان خودتان تفاوت زیادی ندارد.

ـ علاوه بر این نتیجه‌ای که شما با اکستنشن مشاهده می‌کنید به مراتب خیلی بالاتر و بهتر از کاشت موقت است و همین طور مدت دوام اکستنشن پایدارتر است.
ـ اکستنشن مژه به صورت تار به تار روی مژه طبیعی قرار میگیرد و یک تار مژه طبيعی درگیر چسب می‌شود،
ولی در کاشت موقت مژه همه ی مژه های طبیعی با هم درگیر چسب می‌شوند.
ـ مقدار چسبی که در اکستنشن مژه مصرف می‌شوند کمتر از کاشت موقت مژه است.
ـ آسیب اکستنشن مژه به مژه های طبیعی خیلی کمتر از کاشت موقت مژه است.
ـ و در انتها اکستنشن مژه خیلی طبیعی و نچرال تر از کاشت موقت مژه است.


کاشت موقت مژه مناسب افرادی است که مقطعی و برای مناسبتی کوتاه مدت دوست دارن مژه پرپشت و زیبایی داشته باشند.

جهت دریافت خدمات و ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی و تضمینی ما با آکادمی اسرا حسینی در تماس بگیرید .
ساعت پاسخگویی 10 الی 19 به جز روزهای تعطیل

اسرا حسینی

من اسرا حسینی تلاش می‌کنم همواره بیاموزم و به بهترین شکل ممکن به دیگران آموزش دهم زیرا معتقدم هر پیگمنتر خوبی مدرس خوبی نیست و خوب آموزش دادن خود یک مهارت است که هر کسی آن را ندارد.

در مورد من : مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور مستر رسمی آکادمی MPT اتریش نویسنده کابردی ترین کتاب علمی و عملی میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو به نام «خانم ها دیگه خرابکاری بسه!»  آرتیست رسمی آکادمی بین المللی فی اروپا ( فیبروز ) تکنسین رسمی نانو ریمووال با مواد فی ریمووال موسس سایت اسرا حسینی AsraHosseini.com • موسس سایت نانو ریمووال NanoRemoval.ir مدرس تمام تکنیک های روز دنیا بیش از 20 عنوان آموزشی آرایش دائم صورت دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران برای توضیحات بیشتر روی اسرا حسینی کلیک کنید

مقالات مرتبط

جهت شرکت در دوره های آموزشی ما با اسرا حسینی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست